REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Messenger nie działa. To dobry moment, by zastanowić się nad zmianą komunikatora

Tak, nie tylko u ciebie. Messenger nie działa, a wygląda też na to, że problemy ma sam Facebook.

25.02.2021
17:01
facebook nie dziala instagram messenger problem
REKLAMA

Jeśli od kilkunastu minut nie możesz wysłać wiadomości, rozmowy się nie odświeżają, a aplikacja Messengera na telefonie nie wczytuje nawet historii konwersacji - spokojnie, niczego nie zepsułeś. Messenger nie działa, a problemy z działaniem są globalne.

REKLAMA

Messenger nie działa w wielu miejscach na świecie.

Rzut oka na serwis Downdetector.com pokazuje, że problemy z działaniem Messengera zgłaszają użytkownicy z całego świata, od Stanów Zjednoczonych po Armenię. W komentarzach czytamy, że nie da się wysyłać wiadomości, a aplikacja mobilna nie funkcjonuje poprawnie.

 class="wp-image-1609373"

Równolegle polski Downdetector.pl zanotował zwiększoną liczbę zgłoszeń przy Facebooku. Nie udało nam się jednak potwierdzić, by serwis Marka Zuckerberga istotnie nie działał. Prawdopodobnie liczba zgłoszeń wynika z popularności przeglądarkowego Messengera, zintegrowanego z największym serwisem społecznościowym na świecie. Użytkownicy zgłaszają awarię Messengera jako awarię Facebooka.

 class="wp-image-1609370"

Awaria Messengera to dobry moment, by zastanowić się nad swoim życiem.

REKLAMA

Konkretnie - tym cyfrowym życiem i uzależnieniem od należących do Facebooka komunikatorów. Czy w świetle przeogromnych ilości danych, jakie kolekcjonują Facebook, Messenger i Whatsapp, nie powinniśmy rozważyć zmiany? Może w przypływie irytacji na Messengera warto zainstalować Signala lub Telegram, by nieco bardziej zadbać o swoją prywatność?

Cóż, pomarzyć dobra rzecz. Awaria zapewne szybko przeminie, a użytkownicy powrócą do pisania na Messengerze, niezależnie od tego, jak wielkim szpiegiem jest ten komunikator. Nawet troska o prywatność jest skazana na porażkę w starciu z przyzwyczajeniem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA