REKLAMA

Te gadżety to raj dla fanów Cyberpunka 2077 — specjalne słuchawki, konsola, pad, dysk i grafika oraz paczka tapet

21.04.2020 14.36
steelseries arctis 1 wireless cyberpunk 2077
REKLAMA

Co łączy kartę graficzną marki Nvidia, konsolę Xbox z padem, dysk Seagate oraz słuchawki Steelseries? Wszystkie te sprzęty zdobią już grafiki z gry Cyberpunk 2077.

REKLAMA

Najnowsza gra CD Projekt RED miała pierwotnie debiutować w ubiegłym tygodniu, ale terminu wyznaczonego na 16 kwietnia 2020 r. nie udało się niestety dotrzymać. Studio już dawno informowało o przesunięciu daty premiery na jesień, a z powodu koronawirusa pojawiły się obawy, iż Cyberpunk 2077 zaliczy kolejną obsuwę.

Biorąc pod uwagę sytuację na świecie, nie byłoby to wcale aż tak zaskakujące, ale jeśli wierzyć polskim programistom, to nic takiego nie będzie miało miejsca. Cyberpunk 2077 ma trafić do sprzedaży pomimo trwającej pandemii koronawirusa już za niecałe pięć miesięcy, czyli 17 września 2020 r.

CD Projekt RED znalazł sposób, by umilić ten czas oczekiwania fanom Cyberpunka.

Firma uruchomiła sklep internetowy, w którym można nabyć m.in. gadżety z grafikami z gry Cyberpunk 2077. Uruchomiono też preordery gry w wersji na wszystkie trzy platformy, a w ramach edycji kolekcjonerskiej można liczyć na dodatkowe gadżety. Pojawiły się nawet figurki FunkyPop — a to nadal nie koniec.

Partnerzy studia CD Projekt RED zaczęli projektować limitowane edycje swoich topowych produktów, które sygnowane są logo Cyberpunk 2077. Grafikami przywodzącymi na myśl nadchodzącą grę przyozdobiono już karty graficzne, konsole do gier wraz z kontrolerami, dyski oraz zestawy słuchawkowe.

https://www.youtube.com/watch?v=XzDZHg0EQmE&t=2s

Nvidia GeForce GTX 2080 Ti — edycja Cyberpunk 2077

Pierwszym głośnym projektem żeniącym znany już graczom sprzęt z grafikami inspirowanymi grą Cyberpunk 2077 była specjalna edycja karty graficznej marki Nvidia. Co prawda nadal uważam, że obie firmy dały ciała, nie nazywając jej GeForce GTX 2077, ale teraz to już musztarda po obiedzie.

GeForce 2080 Ti w edycji Cyberpunk 2077 nie różni się od modeli będących w sprzedaży i wygląda zjawiskowo, ale niestety… nie da się jej kupić. Zamiast tego Nvidia wykorzystała nieliczne wyprodukowane egzemplarze jako nagrody w konkursach zorganizowanych w mediach społecznościowym.

Xbox One X — edycja Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 będzie dostępny na obie wiodące konsole, a Microsoft nie będzie miał tej produkcji na wyłączność, ale to właśnie firma z Redmond zdobyła właśnie kilka punktów uznania u fanów CD Projekt RED. Pojawi się niedługo specjalna edycja konsoli Xbox One X wraz z nową wersją kolorystyczną kontrolera.

Konsola Xbox One X w specjalnym malowaniu wraz z grą Cyberpunk 2077 oraz padem w przeciwieństwie do limitowanej edycji karty graficznej trafi do sprzedaży. Cena nie jest jeszcze znana i nie wiadomo, ile egzemplarzy zostanie wyprodukowanych, ale debiutu urządzenia możemy się spodziewać już w czerwcu.

xbox one pad cyberpunk 2077 class="wp-image-1131310"

Pad od Xboksa One i dysk zewnętrzny Seagate — edycja Cyberpunk 2077

Zmiana konsoli tylko dlatego, że pojawił się w sprzedaży ten sam sprzęt w innym malowaniu, dla wielu graczy może być zbyt dużą ekstrawagancją. Microsoft na szczęście pomyślał również o osobach, które nie planują wymiany Xboksa na nowy egzemplarz zaledwie kilka miesięcy przed debiutem nowej generacji.

Do sprzedaży trafił już teraz sam goły pad, który jest kompatybilny ze wszystkimi konsolami z rodziny Xbox One oraz z pecetami. Cena akcesorium została ustalona na poziomie 259 zł. Nie jest to mało jak za kontroler, który nie ma nawet wbudowanego akumulatora, ale wielu fanów może się na niego i tak skusić.

dysk seagate cyberpunk 2077 class="wp-image-1131364"

Oprócz pada w sprzedaży pojawił się też dysk marki Seagate, który można podpiąć m.in. do konsoli Xbox One, by rozszerzyć jej pamięć. Jego pojemność to oszałamiające 5 TB, a specjalne malowanie sprawia, że z chęcią postawiłbym go na swojej szafce RTV w widocznym miejscu, zamiast upychać gdzieś z tyłu między kablami.

Headset SteelSeries Arctis 1 — edycja Cyberpunk 2077

Night City trzeba będzie na jesieni nie tylko zobaczyć, ale również usłyszeć. Nic dziwnego, że twórcy Cyberpunk 2077 nawiązali współpracę nie tylko z producentami sprzętu generującego obraz, ale również z jednym z topowych producentów zestawów słuchawkowych dla graczy.

Specjalnej edycji inspirowanej grą CD Projekt RED doczekały się słuchawki SteelSeries Arctis 1 w wersji bezprzewodowej. Pod względem technicznym zestaw nie różni się co prawda od modelu dostępnego już wcześniej w sprzedaży, ale nauszniki w edycji limitowanej przyozdobiono w bardzo wymyślny sposób.

Cyberpunk 2077 — tapety na pulpit i nie tylko

CD Projekt RED ma też coś dla osób, które nie chcą płacić za nowy sprzęt, bo już dawno się wyposażyli we wszystko, co niezbędne do grania i tylko odliczają dni do premiery. Umilić ten czas może im paczka tapet przygotowana przez deweloperów, którą można pobrać ze strony cyberpunk.net.

cyberpunk 2077 tapety na pulpit class="wp-image-1131352"
REKLAMA

Oprócz oficjalnych tapet na pulpit inspirowanych grą Cyberpunk 2077 na stronie gry można znaleźć liczne zrzuty ekranu oraz grafiki koncepcyjne. Deweloperzy z CD Projekt RED udostępnili też kilka trailerów oraz fragmenty rozgrywki, w tym taki w języku polskim, darmowy motyw na konsolę PS4, a nawet… własne filtry na Instagrama.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA