REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Cyberpunk 2077 trafia na Instagram. Oficjalne filtry twórców gry pozwalają zamienić się w cyborga

Do premiery oczekiwanej gry Cyberpunk 2077 pozostało już tylko kilka miesięcy. CDP RED prowadzi kampanię reklamową swojego produktu na wielu frontach, wliczając w to media społecznościowe. Instagram właśnie wzbogacił się o nowe filtry, które zamieniają użytkowników w postaci z gry.

26.11.2019
15:38
Cyberpunk 2077 Royce
REKLAMA
REKLAMA

Będę z wami szczery. Filtry Cyberpunka 2077 na platformie Instagram były dla mnie pierwszym powodem, dla którego przetestowałem popularną aplikację społecznościową. Czego się jednak nie robi dla produkcji, na którą wyczekuję mocniej niż na nowego Half-Life’a. Zwłaszcza że filtry nie tylko nakładają efekty na obraz rejestrowany przez obiektyw aparatu w smartfonie, ale wręcz zamieniają użytkownika w postaci, jakie spotkamy wewnątrz gry.

Instagram zamienia użytkowników w bohaterów gry Cyberpunk 2077.

Korzystając z filtrów możemy upodobnić się do Jackiego, V, Dum Duma albo Royce’a. Najciekawsze są dwie ostatnie sylwetki. Filtry znacząco modyfikują nasz wygląd i dodają zaskakująco dobrze działające elementy AR. Jestem pod szczególnym wrażeniem tego, co dzieje się z futurystycznym interfejsem twarzy Royce’a gdy poruszam brwiami. Efekt jest bardzo naturalny i bardzo rzeczywisty.

Osobom, które nie śledzą wszystkich wiadomości związanych z Cyberpunkiem 2077 spieszę z wyjaśnieniami. V to postać gracza, którą ten może swobodnie edytować na początku rozgrywki. Jeśli jednak skorzystamy z domyślnych ustawień początkowych, nasz awatar będzie posiadał charakterystyczne łączenia biegnące od oczu przez policzki. Jackie to z kolei wspólnik bohatera, z którym wykonujemy początkowe misje. Z kolei Dum Dum i Royce są członkami gangu Maelstrom, z którym będziemy walczyć bądź prowadzić interesy.

 class="wp-image-1046459"
Ja jako członek gangu Maelstrom

Aby pobrać filtry Cyberpunk 2077 trzeba wejść pod ten bezpieczny adres.

REKLAMA

Następnie wysuwany dolne menu kontekstowe filtra i wybieramy Więcej -> Więcej od: cyberpunkgame. Naszym oczom ukaże się zbiór czterech efektów AR, które możemy pobrać i dodać do własnej kolekcji. Wszystkie pochodzą bezpośrednio od twórców i są połączone z oficjalnym kontem Cyberpunka 2077 na platformie społecznościowej.

Premiera gry Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 r. Tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W późniejszym okresie do produkcji zostanie dodany moduł wieloosobowy, który wciąż znajduje się na wczesnym etapie prac.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA