REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Cyberpunk 2077 pojawi się dopiero za 295 dni. Darmowy motyw dla PS4 możesz zgarnąć już teraz

Chociaż Cyberpunk 2077 pojawi się dopiero w kwietniu 2020 r., CDP RED stara się umilić oczekiwanie swoim fanom. W PS Store właśnie pojawił się darmowy motyw dla konsoli PlayStation 4 nawiązujący do gry. Wystarczy klik żeby go zdobyć.

25.06.2019
11:58
Nowy, darmowy motyw Cyberpunk 2077 dla posiadaczy PS4
REKLAMA
REKLAMA

Cyberpunk 2077 wyrasta na najgłośniejszą premierę całego 2020 r. Polacy z CDP RED rozbili bank podczas E3 2019, zapraszając na scenę (oraz do gry wideo) samego Keanu Reevesa. Nowy projekt twórców Wiedźmina był niezwykle popularny już wcześniej, ale po pojawieniu się gwiazdora ruszyła prawdziwa lawina. Cyberpunk 2077 okazał się najczęściej omawianą grą imprezy, przedzierając się do mainstreamowego nurtu informacji. Polacy nie mogli sobie wymarzyć lepszego scenariusza.

Cyberpunk 2077 pojawi się dopiero za 295 dni. Darmowy motyw dla PlayStation 4 możesz zgarnąć już teraz.

Polacy z CDP RED starają się umilić graczom oczekiwanie. Szczęście uśmiechnęło się do posiadaczy PlayStation 4, którzy mogą znaleźć w PS Store oficjalny darmowy motyw Cyberpunka. Motyw o nazwie „Mercenary of the Dark Future” jest możliwy do pobrania bez żadnych opłat. Można go dodać do pamięci konsoli z poziomu PS4, jak również wejść do sklepu PlayStation z poziomu przeglądarki, a następnie dodać motyw do kolejki pobierania. W ten sposób plik zostanie automatycznie zainstalowany gdy tylko włączysz konsolę.

 class="wp-image-960689"
 class="wp-image-960692"
REKLAMA

W przeciwieństwie do większości darmowych motywów, ten jest naprawdę niezły. Jego twórcy postarali się o unikalne ikony systemowe, które zostały świetnie zaprojektowane. Główna część menu jest wyświetlana na niebieskim (morskim?) kolorze, dzięki czemu jest bardzo czytelna. Z kolei górna belka nawigacyjna uderza po oczach fluorescencyjną żółcią, która pojawi się także na okładce pudełka z grą. Belka nawigacyjna przedstawia głównego bohatera - V - w którego wcieli się gracz.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA