REKLAMA

Microsoft przygotował specjalną wersję Xboxa One X dla fanów Cyberpunka 2077

Z premierą gry Cyberpunk 2077 firma Microsoft wiąże ogromne nadzieje. Spodziewa się, że będzie to ogromny hit wśród posiadaczy Xboxów One. Przygotował też specjalną wersję konsoli, która według jego oceny będzie najlepszą platformą dla nowej gry CD Projekt Red.

18.04.2020 14.29
xbox one cyberpunk 2077
REKLAMA
REKLAMA

Cyberpunk 2077 to gra multiplatformowa, pojawi się w wersjach na PC z Windowsem, na PlayStation 4 i na Xboxa One. Partnerem marketingowym gry jest jednak Microsoft, który liczy na ogromny sukces tej superprodukcji polskiego CD Projekt RED – co najmniej na poziomie Wiedźmina 3. Wszak im więcej graczy kupi grę Cyberpunk 2077 na Microsoft Store, tym większe kwoty w ramach prowizji od sprzedaży zgarnie Microsoft.

Microsoft wykorzystuje też atut w postaci swojej najwydajniejszej konsoli na rynku. Jeżeli szukamy konsoli do gier przede wszystkim z myślą o bardzo rozbudowanym i zawierającym przepiękną oprawę audiowizualną Cyberpunku 2077 wybór jest prosty: gra będzie najlepiej wyglądać i brzmieć na Xbox One X. Jeżeli mimo tego ktoś nadal rozważa produkt konkurencji, to Microsoft ma jeszcze jednego asa w rękawie.

Specjalny Xbox One X dla fanów gry Cyberpunk 2077.

REKLAMA

Specjalna edycja konsoli oczywiście nie będzie się różnić od normalnego Xboxa One X podzespołami. Różnice znajdziemy tylko w wyglądzie obudowy konsoli i gamepada. Niektóre ornamenty na konsoli są fosforyzujące, co w ciemności ma zapewnić jej neonowy, cyberpunkowy styl.

Cena konsoli nie jest jeszcze znana. Do pudełka dołączona będzie rzecz jasna gra Cyberpunk 2077, a zestaw ma się podobno pojawić w sprzedaży w czerwcu. Jest to nieco dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że premiera gry została opóźniona do 17 września bieżącego roku. Prawdopodobnie dołączony będzie kod na grę do wpisania w Microsoft Store – po jego wpisaniu gra zostanie przypisana do naszego Konta Microsoft i automatycznie się pobierze w dniu swojej premiery.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA