REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Gry

Oto 14 minut soczystego gameplaya z Cyberpunk 2077

Ekipa CD Projekt RED postanowiła podzielić się materiałem z Cyberpunkt 2077. Przed wami niemal kwadrans czystej rozgrywki.

Cyberpunk 2077 multiplayer
REKLAMA
778 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Czy jest tytuł, który budzi większe zainteresowanie niż Cyberpunk 2077? CD Projekt RED potrafi podgrzać atmosferę jak mało kto, co udowodnili podczas tegorocznych targów E3. Zobaczyliśmy wtedy zwiastun i dowiedzieliśmy się, że w grze wystąpi sam Keanu Reeves. Tym razem ekipa RED-ów postanowiła podzielić się gameplayem.

Przed Wami niemal kwadrans z Cyberpunk 2077. Oto nowy Gameplay.

Nowy materiał to tak naprawdę gameplay, który był już prezentowany za zamkniętymi drzwiami na Gamescom 2019. Garstka szczęśliwców, w tym Szymon Radzewicz z naszej redakcji, mogła obejrzeć ten sam materiał w siedzibie CDP RED w Warszawie. Szymon podzielił się opisem i wrażeniami z gameplaya już w lipcu, lecz dopiero teraz każdy zainteresowany może ujrzeć Cyberpunk 2077 na własne oczy.

CDP RED podkreśla, że gameplay pochodzi z nieukończonej wersji gry, a każdy element może się zmienić do czasu premiery. Widać jednak, że prace są na bardzo zaawansowanym poziomie, a mechanika gry jest już właściwie gotowa. Na filmie widzimy kilka lokacji z gry, jazdę motocyklem, interakcje z bohaterami i z obiektami w grze, a także drzewka rozwoju i ekwipunek. Nie zabrakło też sekwencji walki, zarówno przy użyciu broni, jak i bionicznych kończyn.

Materiał opublikowany na Youtubie jest dostępy w rozdzielczości 4K, ale nie znaczy to wcale, że obserwujemy maksymalny potencjał grafiki. Rozgrywka została zarejestrowana w Full HD, a następnie gotowy film został upscale’owany do rozdzielczości 4K. To znana sztuczka, która pozwala w dużej merze obejść kompresję Youtube’a, dając w rezultacie film w wyższej jakości niż natywne nagranie Full HD.

REKLAMA

Premiera Cyberpunk 2077 już w kwietniu.

Gra będzie miała premierę 16 kwietnia 2020 roku na platformach Xbox One, Playstation 4 i PC. Można już składać zamówienia przedpremierowe na grę, a wersja kolekcjonerska kosztuje aż 750 zł. Głównymi dodatkami są imponująca 25-centymetrowa figurka przedstawiającą główną postać gry na motorze, metalowe przypinki, metalowy brelok Quadra Vtech, haftowane naszywki i materiały dowodowe NCPD.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA