REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Nie mogło być inaczej. Cyberpunk 2077 otrzyma własne figurki Funko POP, łącznie z Keanu Reevesem

Po czym poznać, że twoja franczyza, marka bądź IP odnosi sukces? Po oficjalnym e-mailu od Funko POP, z propozycją stworzenia figurek na podstawie licencji. Taką współpracę zaproponowano Polakom z CDP RED, dzięki czemu Cyberpunk 2077 otrzyma swoje unikalne zabawki.

23.01.2020
8:57
Cyberpunk 2077 otrzyma cztery własne figurki Funko POP
REKLAMA
REKLAMA

Trudno zliczyć ile ikon ze świata filmów i seriali zostało już zamienionych na figurki Funko POP. Zabawki z charakterystycznymi wielkimi głowami korzystają z licencji Gwiezdnych wojen, Władcy Pierścieni, Avengerów i Marvela, Gry o Tron, Stranger Things, Dragon Balla, Batmana, Terminatora czy bajek Disneya. Sporo? Pff, dopiero ślizgamy się po powierzchni tego fenomenu. Prawie każdy popularny film lub serial posiada swoją kolekcję POP, od The Purge po Cast Away.

Funko POP to także masa figurek na licencji gier wideo. Wśród zabawek można wymienić serie Overwatch, Fortnite, Apex Legends, Kingdom Hearts, Resident Evil, Spyro, Crash Bandicoot, PUBG, World of Warcraft, RAGE, Borderlands, Gears of War, Cuphead… jeśli przyjdzie wam do głowy jakakolwiek popularna seria gier, istnieje spora szansa, że figurki przedstawiające jej bohaterów znajdują się w ofercie Funko.

 class="wp-image-1074930"
 class="wp-image-1074939"

Teraz do tej gigantycznej kolekcji dołącza Cyberpunk 2077.

Funko pochwaliło się zabawkami na licencji nadchodzącej gry wideo podczas targów London Toy Fair w Zjednoczonym Królestwie. Chwilę potem projekty figurek pojawiły się na oficjalnej witrynie sklepu, gdzie możecie je dokładnie podejrzeć. W ofercie producenta znajduje się Johny Silverhand (Keanu Reeves), ten sam Silverhand ale w okularach, domyślna żeńska wersja głównej bohaterki o imieniu V oraz domyślna męska wersja głównego bohatera o imieniu V.

Funko zaznacza, że projekty nie są jeszcze ostatecznie potwierdzone i wciąż czekają na finalną akceptację ze strony CDP RED. Co za tym idzie, wygląd zabawek może się nieznacznie różnić od tego, co widzimy na stronie internetowej. Ewentualne różnice najprawdopodobniej będą jednak marginalne. Warto dodać, że męska wersja V otrzyma alternatywny wariant figurki, która będzie świecić w ciemnościach. Taki jarzący się protagonista będzie do kupienia w USA wyłącznie w sieci sklepów GameStop.

 class="wp-image-1074936"
 class="wp-image-1074933"

Ciekawe, czy premiera figurek również zostanie przesunięta.

REKLAMA

Podczas targów London Toy Fair firma Funko poinformowała, że zabawki na licencji gry Cyberpunk 2077 zadebiutują w sklepach 16 kwietnia 2020 r. Czyli wtedy, kiedy dzieło CDP RED miało mieć swoją pierwotną premierę. Debiut długo oczekiwanej produkcji został jednak przesunięty o kilka miesięcy i ciekawi mnie, czy dokładnie taki sam los spotka cyberpunkowe figurki. Jeśli nie, plastikowy Johny Silverhand stojący na biurku może być miłą osłodą dla każdego gracza odliczającego dni do premiery.

PS Świetną decyzją byłaby dodatkowa figurka Keanu w ubraniach z E3 2019, wskazującego na widownię i mówiącego - you're breathtaking!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA