GG żyje i właśnie wprowadza abonament. To nie żart - będzie Gadu-Gadu bez reklam
GG (wcześniej Gadu-Gadu) to legenda polskiego Internetu. Swego czasu był dominującą usługą typu IM w naszym kraju. Lata świetności ma już dawno za sobą. Ale… żyje. Co więcej, właśnie ruszyło GG na abonament.

REKLAMA