Tech  / Patronat medialny

Wordpressowcy tego świata - łączcie się! Zbliża się WordCamp Poznań 2018

Co roku specjaliści i pasjonaci WordPressa zjeżdżają z całej Polski, aby uczestniczyć w spotkaniach tematycznych, prelekcjach i warsztatach. Dlaczego to tak popularna impreza? Bo 30 proc. stron budowanych jest właśnie na WordPressie, a jego fanów co roku jest coraz więcej. Dotychczas spotykaliśmy się w różnych miastach Polski, począwszy od Łodzi, przez Gdańsk, Kraków itd. Tym razem widzimy się w Poznaniu. Będzie to już dziewiąta edycja WordCamp Polska.

Miejsce już znacie, ale doprecyzujemy - impreza zaczyna się 6 lipca w Collegium Iuridicum Novum przy Al. Niepodległości 53, w centrum Poznania. Start planowany jest na godzinę 10, ale organizatorzy uspokajają - możecie dołączyć, kiedy wam wygodnie. Piątek będzie poświęcony Contributor Day. W trakcie tego dnia będziecie mogli zapoznać się z tajnikami pracy na systemie i zbudować sieć kontaktów. Wszystko to niezależnie od roli, jaką macie w pracy nad WordPressem. Znajdzie się zarówno coś dla programistów, grafików, twórców treści, a nawet tłumaczy.

Contributor Day to doskonała okazja do kompleksowej pracy nad systemem i nauki pod okiem specjalistów i fachowców. Jedyne, w co musisz się wyposażyć, to laptop, konto na WordPress i dostęp do lokalnego serwera (np. XAMPP lub inne). To ostatnie potrzebne jest tym, którzy chcą popracować na kodzie lub przy recenzjach motywów. Czy przyda się coś jeszcze? Zapał i mnóstwo pozytywnej energii.

Kolejne dwa dni (7-8 lipca) to wykłady i prelekcje. Organizatorzy zapowiedzieli ponad 20 godzin zajęć związanych z WordPressem. Wszystko podzielone jest na dwie ścieżki tematyczne - ogólna i tą dla programistów, więc każdy znajdzie coś, co da mu spory zastrzyk wiedzy, w tym garść newsów na temat SEO, nowoczesnych technologii, zmianach w systemie i nadchodzących trendach.

Z czym wrócisz z WordCamp?

To nie jest impreza dla nudziarzy czy branżowa posiadówka. Oprócz możliwości pracy nad WordPressem i spotkań z prelegentami, spotkacie się z nami i ponad 300 innymi wordpressowcami. Nie ma znaczenia, czy w pracujecie jako znawcy, czy hobbyści.

W Poznaniu nawiążecie nowe znajomości, kontakty biznesowe i zaprzyjaźnicie się z ludźmi, którzy tak jak wy, znają się na rzeczy. Takie relacje otwierają wiele możliwości i nie mówimy tu tylko o wymianie doświadczeń. Atmosfera jest luźna i na tyle serdeczna, że z pewnością nie będziecie czuć się osamotnieni. To szokujące, ale naprawdę w trakcie tych spotkań ma się wrażenie, że to coroczny zjazd koleżeński.

Spiders.Agency nie może tam zabraknąć

Jesteśmy grupą ludzi zakochanych w możliwościach, jakie daje WordPress. Zapewniamy klientom kompleksową obsługę w zakresie tworzenia i rozwoju stron zbudowanych na WordPressie. Robimy też inne rzeczy, zapewniamy kompleksową obsługę marketingową, brandingową, programistyczną, SEO, ale to WordPressa znamy na wylot. W końcu mamy 10-letnie doświadczenie.

Budujemy na nim sklepy, blogi i wszytko to, co mieści się w szerokich możliwościach oprogramowania. WordCamp to społeczność, do której należymy i jeśli korzystamy z jej dobrodziejstw, oddajemy to, co sami otrzymaliśmy. W tym roku w Poznaniu zobaczycie nas w naprawdę sporym składzie.

Jak dołączyć do społeczności WordCamp?

Wejdźcie na stronę organizatora i kupcie bilety. Nie zwlekajcie, bo wygląda na to, że w tym roku WordCamp idzie na rekord. Co roku jest nas coraz więcej. Ostatnio było ponad 350 osób. W tym roku nie chcemy nawet zgadywać.

Cena wejściówki na pełne 3 dni z WordPress to 140 zł, ale możecie zostać też Mikrosponsorami, wtedy bilet kupicie za 350 zł. Oprócz oczywistego wsparcia, jakiego udzielicie rozwojowi oprogramowania i społeczności, otrzymacie podziękowania i zaproszenie na kolację dla gości specjalnych.

A jeśli prowadzicie firmę, jej logo pojawi się na stronie. Posiadacze zwykłej wejściówki również będą zadowoleni, bo otrzymają wstęp nie tylko na same wykłady i Contributor Day, ale też na imprezę towarzyszącą.

Czyli co? Widzimy się!

PS. Korzystając z tego kodu "spidersweb_konkurs" otrzymacie 20% na zakup biletu wstępu, ich liczba ograniczona jest do 10, także śpieszcie się. Kupon można wykorzystać kupując bilet na stronie wydarzenia.

Foto do tekstu dostaczył rownanek.art.pl

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst