1. Spider's Web
  2. Technologie

Wordpressowcy tego świata - łączcie się! Zbliża się WordCamp Poznań 2018

Patronat medialny

Co roku specjaliści i pasjonaci WordPressa zjeżdżają z całej Polski, aby uczestniczyć w spotkaniach tematycznych, prelekcjach i warsztatach. Dlaczego to tak popularna impreza? Bo 30 proc. stron budowanych jest właśnie na WordPressie, a jego fanów co roku jest coraz więcej. Dotychczas spotykaliśmy się w różnych miastach Polski, począwszy od Łodzi, przez Gdańsk, Kraków itd. Tym razem widzimy się w Poznaniu. Będzie to już dziewiąta edycja WordCamp Polska.

07.05.2018
19:49
WordCamp Poznań 2018 coraz bliżej. Zapraszamy!

Miejsce już znacie, ale doprecyzujemy - impreza zaczyna się 6 lipca w Collegium Iuridicum Novum przy Al. Niepodległości 53, w centrum Poznania. Start planowany jest na godzinę 10, ale organizatorzy uspokajają - możecie dołączyć, kiedy wam wygodnie. Piątek będzie poświęcony Contributor Day. W trakcie tego dnia będziecie mogli zapoznać się z tajnikami pracy na systemie i zbudować sieć kontaktów. Wszystko to niezależnie od roli, jaką macie w pracy nad WordPressem. Znajdzie się zarówno coś dla programistów, grafików, twórców treści, a nawet tłumaczy.

Contributor Day to doskonała okazja do kompleksowej pracy nad systemem i nauki pod okiem specjalistów i fachowców. Jedyne, w co musisz się wyposażyć, to laptop, konto na WordPress i dostęp do lokalnego serwera (np. XAMPP lub inne). To ostatnie potrzebne jest tym, którzy chcą popracować na kodzie lub przy recenzjach motywów. Czy przyda się coś jeszcze? Zapał i mnóstwo pozytywnej energii.

Kolejne dwa dni (7-8 lipca) to wykłady i prelekcje. Organizatorzy zapowiedzieli ponad 20 godzin zajęć związanych z WordPressem. Wszystko podzielone jest na dwie ścieżki tematyczne - ogólna i tą dla programistów, więc każdy znajdzie coś, co da mu spory zastrzyk wiedzy, w tym garść newsów na temat SEO, nowoczesnych technologii, zmianach w systemie i nadchodzących trendach.

 class="wp-image-727887"

Z czym wrócisz z WordCamp?

To nie jest impreza dla nudziarzy czy branżowa posiadówka. Oprócz możliwości pracy nad WordPressem i spotkań z prelegentami, spotkacie się z nami i ponad 300 innymi wordpressowcami. Nie ma znaczenia, czy w pracujecie jako znawcy, czy hobbyści.

W Poznaniu nawiążecie nowe znajomości, kontakty biznesowe i zaprzyjaźnicie się z ludźmi, którzy tak jak wy, znają się na rzeczy. Takie relacje otwierają wiele możliwości i nie mówimy tu tylko o wymianie doświadczeń. Atmosfera jest luźna i na tyle serdeczna, że z pewnością nie będziecie czuć się osamotnieni. To szokujące, ale naprawdę w trakcie tych spotkań ma się wrażenie, że to coroczny zjazd koleżeński.

 class="wp-image-727884"

Spiders.Agency nie może tam zabraknąć

Jesteśmy grupą ludzi zakochanych w możliwościach, jakie daje WordPress. Zapewniamy klientom kompleksową obsługę w zakresie tworzenia i rozwoju stron zbudowanych na WordPressie. Robimy też inne rzeczy, zapewniamy kompleksową obsługę marketingową, brandingową, programistyczną, SEO, ale to WordPressa znamy na wylot. W końcu mamy 10-letnie doświadczenie.

Budujemy na nim sklepy, blogi i wszytko to, co mieści się w szerokich możliwościach oprogramowania. WordCamp to społeczność, do której należymy i jeśli korzystamy z jej dobrodziejstw, oddajemy to, co sami otrzymaliśmy. W tym roku w Poznaniu zobaczycie nas w naprawdę sporym składzie.

 class="wp-image-727905"

Jak dołączyć do społeczności WordCamp?

Wejdźcie na stronę organizatora i kupcie bilety. Nie zwlekajcie, bo wygląda na to, że w tym roku WordCamp idzie na rekord. Co roku jest nas coraz więcej. Ostatnio było ponad 350 osób. W tym roku nie chcemy nawet zgadywać.

Cena wejściówki na pełne 3 dni z WordPress to 140 zł, ale możecie zostać też Mikrosponsorami, wtedy bilet kupicie za 350 zł. Oprócz oczywistego wsparcia, jakiego udzielicie rozwojowi oprogramowania i społeczności, otrzymacie podziękowania i zaproszenie na kolację dla gości specjalnych.

A jeśli prowadzicie firmę, jej logo pojawi się na stronie. Posiadacze zwykłej wejściówki również będą zadowoleni, bo otrzymają wstęp nie tylko na same wykłady i Contributor Day, ale też na imprezę towarzyszącą.

Czyli co? Widzimy się!

PS. Korzystając z tego kodu "spidersweb_konkurs" otrzymacie 20% na zakup biletu wstępu, ich liczba ograniczona jest do 10, także śpieszcie się. Kupon można wykorzystać kupując bilet na stronie wydarzenia.

Foto do tekstu dostaczył rownanek.art.pl

Patronat medialny
Najnowsze