REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Oto Lumia 735, czyli młodzieżowa Nokia - pierwsze wrażenia Spider's Web

Mieliśmy w rękach telefon do „selfików” od Microsoftu. Widać wyraźnie, że nie będzie to urządzenie za duże pieniądze i że raczej jest ono przeznaczone dla młodego człowieka. Lumia 735 zrobiła na nas dobre wrażenie, ale jeżeli będzie zbyt droga, to jesteśmy nieco rozczarowani.

06.09.2014
9:07
Oto Lumia 735, czyli młodzieżowa Nokia – pierwsze wrażenia Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Lumia 735 bardzo przypomina swoim stylem i wykonaniem… najtańszą dostępną Lumię na rynku, a więc 520 / 530. Urządzenie wygląda na solidnie zbudowane, ale ciężko je pochwalić za styl czy wysoka jakość zastosowanych materiałów. To raczej typowy telefon dla młodzieży, a więc coś, co jest fajne i zgrabne, ale jak zostanie upuszczone czy zalane, to nam serce nie pęknie, że płacimy wysokie raty za telefon na marne.

WP_20140905_12_47_04_Pro

Wyświetlacz sprawia ogólnie dobre wrażenie. Musiałem co prawda podejść do tego telefonu dwa razy, bo po pięknym i klarownym w Lumii 830 wydawał się dość kiepski, ale po paru minutach obcowania z innymi telefonami i powrocie do Lumii 735 zmieniłem zdanie: jest niezły. Rewelacji, rzecz jasna, nie ma żadnej, ale w tej klasie cenowej (jaką zakładam, a więc do tysiąca złotych) jest bardzo przyzwoicie.

REKLAMA

Telefon jest leciutki i bardzo dobrze leży w dłoni. Mam nadzieję, że Microsoft wkrótce podeśle nam jakiś egzemplarz testowy. Lumia 735 zasługuje bowiem na dłuższe testy, ciężko sobie wyrobić o niej opinię po kilkuminutowej zabawie. Czuję intuicyjnie, że jest w nim nieco kompromisów. Ciekawe jakich i ciekawe jak będą się one miały do jej ceny…

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA