REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Sprzęt

Moto 360, pokładaliśmy w tobie nadzieję. Miałeś być piękny, a wyszło... jak zawsze

Wszyscy na pewno pamiętacie pierwszą prezentację inteligentnego zegarka od Motoroli, czyli Moto 360. Na licznych materiałach prezentował się on po prostu fantastycznie. Okrągły ekran w połączeniu z dość tradycyjnym designem sprawiał, że smartwatch wyglądał elegancko i nowocześnie. Ale chyba coś poszło nie tak, bo na żywo jest o wiele, wiele gorzej.

Moto 360, pokładaliśmy w tobie nadzieję. Miałeś być piękny, a wyszło… jak zawsze
REKLAMA

Moto 360 rozbudziła wyobraźnię wielu osób, w tym moją. Był to pierwszy inteligentny zegarek, który chciałbym nosić. Tak mi się przynajmniej wydawało, bo pierwszej prezentacji, na której pokazano nam wyłącznie prototyp i rendery stworzone na ekranie komputerów. Jednak projekt miał w sobie to "coś". Zachwycał i intrygował. Na dodatek był to pierwszy smartwatch, który miał mieć okrągły, a więc tradycyjny dla zegarków noszonych na ręce, kształt.

REKLAMA

Sami zobaczcie, jak pięknie się prezentował.

moto 360

Dzisiaj cały czas prysł za sprawą wpisu opublikowanego na oficjalnym blogu deweloperów Androida. Na jednej z fotografii wyraźnie widać Moto 360. I zegarek nie jest już tak piękny, jak miał być. Wciąż jest okrągły, wciąż przypomina tradycyjny zegarek, ale... jest ogromny! Wygląda niemal jak talerz noszony na nadgarstku.

REKLAMA
moto 360

I kto niby miałby to nosić? Ani to ładne, ani pewnie specjalnie wygodne. Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA