Możliwe porozumienie Play z T-Mobile. Jedna sieć, by wszystkimi rządzić
Klienci sieci Play często narzekają na zasięg swojej sieci, często nie do końca słusznie. Operator stale buduje sieć swoich przekaźników, a klienci mogą korzystać nie tylko z macierzystych nadajników P4. Poprzez krajowy roaming mogą łączyć się wykorzystując zasięg sieci Orange i Plus GSM. Możliwe też, że niedługo dołączą do listy także nadajniki T-Mobile. Play będzie mógł się wtedy chwalić, przynajmniej w teorii, najlepszym zasięgiem w kraju.

REKLAMA
