Tak też można - Facebook na 7 letniej Noki 6020
Mój ulubiony operator sieci komórkowej Orange po raz kolejny postanowił urządzić mi dzień bez sieci. Mimo że telefon pokazywał dostęp do jakże szybkiego EDGE to połączenie się z internetem było niemożliwe. Podobnie było na innym numerze w tej sieci, więc to kwestia danego miejsca. Niestety mój smartfon ma simlocka, a nawet jakby nie miał, to Apple wspiera microsim, więc zmiana karty w telefonie nie wchodziła w grę. Postanowiłem jednak skorzystać z Facebooka na poczciwej, acz styranej przez życie Nokii 6020. Jak się okazuje nie jest to wcale takie przerażające.

REKLAMA



