Precedens? Czeski operator wyrzuca iPhone'a z oferty
Ciekawe wieści płyną zza naszej południowej granicy - dziennik "Hospodarskie Noviny" donosi, że jedna z wiodących sieci mobilnych w Czechach - Telefonica Czech Republic AS - nie będzie sprzedawać iPhone'a 4S i zakończy sprzedaż wszystkich innych modeli smartfonu Apple'a ze względu na - i tu cytat: "warunki biznesowe dyktowane przez Apple".
REKLAMA
