Technologie

Pobiegliśmy w półmaratonie warszawskim i mówimy, jak było. Na uszach mieliśmy wyjątkowe słuchawki
Trzech redaktorów, trzy różne doświadczenia, jeden bieg. Dla jednego to był debiut, dla drugiego powrót po dekadzie przerwy, a dla trzeciego – niedoszły start przerwany przez chorobę. Ale każdy z nas coś z tego półmaratonu wyniósł. Pokonaliśmy trasę, własne słabości, a przede wszystkim udowodniliśmy, że warto wyznaczać sobie cele i do nich dążyć. Oto jak wyglądał nasz bieg oraz jak pomagała nam w tym technologia – na trasie i poza nią.
Technologie / Lokowanie produktu
31.03.2025 17:36


















