REKLAMA

Netia zmienia wizerunek i pokazuje nowość. Z tego klienci się ucieszą

Zwykle tego typu zmiany są kosmetyczne i poza nową szatą graficzną tak naprawdę nic się nie zmienia. Netia odświeżenie postanowiła podkreślić wprowadzeniem nowego dekodera.

20.02.2024 10.38
netia
REKLAMA

Od 2018 r. Netia jest częścią Grupy Polsat Plus. Najnowsza „ewolucja identyfikacji wizualnej marki” wpisuje się w „projekt harmonizacji i rebrandingu marek” mający podkreślać, że należą do jednej i tej samej grupy. Stąd wymiana logotypu, który kojarzyć może się z Polsatem i Plusem – nowe logo Netii to charakterystyczne kolorowe kółeczko.

REKLAMA

W nowej, ewolucyjnej odsłonie wizualnej marek Netia i NetiaNext silnie odzwierciedlamy naszą przynależność do Grupy Polsat Plus, a jednocześnie zachowujemy budowane latami DNA marki.

– powiedział Andrzej Abramczuk, prezes zarządu Netia S.A., dyrektor generalny.

Netia Soundbox 4K - nowy dekoder na rynku

Teoretycznie dla klientów to najmniej ważna kwestia. Ale w tym przypadku „ewolucja identyfikacji wizualnej marki” zbiegła się również z premierą nowego dekodera Netia Soundbox 4K. Jak mówi Tomasz Dakowski (członek zarządu Netia S.A., dyrektor generalny Obszaru B2C) to „pierwsze rozwiązanie do domów oferowane przez operatora w Polsce z wbudowanymi głośnikami wykorzystującymi technologię Dolby Atmos z dźwiękiem zoptymalizowanym przez firmę Bang & Olufsen, jakością obrazu 4K i oparte o platformę Android TV”.

Na Spider's Web pisaliśmy więcej o zmianach w Netii:

Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos pochodzi z 4 wbudowanych głośników. Dekoder obsługuje funkcje głosowe poprzez pilota oraz standard komunikacji WiFi 6, który pozwala uzyskać „niedostępną do tej pory przepustowość”. Sprzęt wykorzystuje dwie różne częstotliwości WiFi – 2,4 GHz i 5 GHz – więc jak zaznacza Netia, może wykorzystać „pełnię możliwości światłowodu do 2 Gb/s” oraz niskie opóźnienia w transmisji.

Dekoder będzie dostępny dla zainteresowanych abonentów telewizji 4K za dodatkową opłatą w wysokości 30 zł miesięcznie.

REKLAMA

Disney+ przez trzy miesiące na start

Netia ogłaszając zmiany wizerunku, reklamuje też nowy pakiet: światłowód, telewizja oraz Disney+ przez 3 miesiące na start za 0 zł, a następnie za 75 zł miesięcznie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA