Technologie

Masz abonament i żałujesz? To witam w klubie
Gdy podejmowałem decyzję o przejściu na abonament, myślałem, że to absolutnie najlepsze, co mogę zrobić. Długa lista korzyści pozwoliła jakoś przetrawić o wiele wyższe, miesięczne zobowiązanie niż to, które płaciłem dotychczas za usługę mix, a przy okazji podarowałem siostrze smartfona, którego dostałem razem z umową. Kilka miesięcy później nie było już tak pięknie.
Technologie / Lokowanie produktu
17.03.2015 21:24

















