Tech  / News

Nowa propozycja T-Mobile najbardziej przypadnie do gustu... fanom książek

Sieć komórkowa T-Mobile wprowadziła ciekawą promocję dla wszystkich wielbicieli e-booków. Jej abonenci otrzymują znaczące zniżki w serwisie Legimi.

T-Mobile wprowadził właśnie aplikację Legimi do swojego serwisu MyBox. Czym jest Legimi? To jedna z najciekawszych usług związanych z elektronicznymi książkami, często nazywana „polskim Spotify dla e-booków”.

W swoim katalogu ma ponad 10 tysięcy książek, wśród nich nowości i bestsellery.

Aplikację Legimi można pobrać z T-Mobile MyBox i czytać książki bez limitu przez pierwsze 30 dni całkowicie bezpłatnie. Po tym czasie miesięczny abonament za przeczytanych 300 stron dowolnych książek z biblioteki Legimi będzie wynosił 7,90 zł. Nieprzeczytane strony sumują się i przechodzą na kolejny miesiąc, zaś prawdziwi pożeracze literatury mogą dokupić pakiet kolejnych 300 stron w dowolnym momencie i w tej samej cenie.

legimi 1

Z promocji T-Mobile MyBox można skorzystać wybierając Legimi jako usługę promocyjną (dla klientów posiadających plany taryfowe z bezpłatną jedną usługą z oferty MyBox) lub w formie miesięcznej subskrypcji.

Usługę można aktywować poprzez aplikację lub za pomocą SMS o treści LEG wysłanego na numer 8089.Dostępna jest dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym Android.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst