REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Xiaomi odda ci nawet 500 zł. Jeśli kupisz tego smartfona

Xiaomi odpaliło jesienną promocję na świeżo wydane smartfony z serii 13T. Kupując jedno z tych urządzeń można zaoszczędzić trochę gotówki, ponieważ chiński gigant technologiczny za zakup odda pieniądze - nawet 500 zł.

20.10.2023
13:42
Xiaomi 13T
REKLAMA

Promocje typu cashback pojawiają się bardzo często, co nie powinno nikogo dziwić. Są atrakcyjne zarówno dla firm, które je prowadzą, jak i dla tych, którzy kupują. Oczywiście, nie jest to typowa promocja, gdzie po prostu kupujemy za niższą cenę, tylko musimy wyłożyć całą kwotę urządzenia, a dopiero po jakimś czasie dostajemy zwrot. Warto jednak poczekać.

REKLAMA

Xiaomi 13T i Xiaomi 13T Pro w promocji. Kupujesz smartfon, oddają ci kasę

Najnowsze smartfony popularnego producenta nie należą do najdroższych, bo za podstawowy model trzeba zapłacić 3000 zł, natomiast sztandarowy z dopiskiem Pro, to wydatek rzędu 4000 zł, oczywiście za najtańszą wersję pamięciową. Teraz dzięki promocji cashback urządzenia okazują się jeszcze bardziej opłacalne, choć oferty przedsprzedażowej nic nie przebije - do Xiaomi 13T dodawano tablet Redmi Pad, a Xiaomi 13T Pro hulajnogę elektryczną.

Zwrot pieniędzy zależy w głównej mierze od wybranego modelu - kwota 500 zł jest zwracana po zakupie Xiaomi 13T Pro (w obojętnie jakiej wersji kolorystycznej, pamięciowej), natomiast dla modelu 13T przygotowano 300 zł. Co trzeba zrobić, aby uzyskać taki zwrot?

Trzeba kupić smartfon do 5 listopada u wybranego partnera akcji - są to operatorzy sieci T-Mobile, Orange, Play, Plus lub sieci sklepów (zarówno stacjonarnych, jak i internetowych) Xiaomi, RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, NeoNet, Komputronik, TechWish oraz mimarkt.pl, mi-home.pl, mi.com/pl, oleole.pl, avans.pl, electro.pl, neo24.pl - producent sugeruje też skonsultować się ze sprzedawcą.

Następnie trzeba będzie zarejestrować zakup w okresie do 19.11.23 na stronie internetowej promocji przy pomocy formularza. Jeśli wszystko zostanie odpowiednio uzupełnione, to określona kwota trafi na konto bankowe wskazane w formularzu zgłoszeniowym do 60 dni od momentu, gdy wysłaliśmy zgłoszenie.  Jeśli jesteście zainteresowani smartfonem Xiaomi 13T Pro, to na kanale YouTube Spider’s Web dostępny jest film z recenzją urządzenia. Niebawem na łamach naszego serwisu pojawi się także pełna pisana recenzja tego modelu.

Więcej o smartfonach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA