REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nowa promocja Samsunga. Kup smartfon, zegarek dorzucą gratis

Samsung odpalił nową promocję. Dzięki niej jest możliwość zgarnięcia najnowszego zegarka Galaxy Watch 6 w gratisie, o ile oczywiście planowaliście zakupić nowego smartfona.

30.10.2023
19:20
Nowa promocja Samsunga. Kup smartfon, zegarek dorzucą gratis
REKLAMA

To już kolejna promocja koreańskiego producenta w ostatnim czasie - została nazwana ECOSYSTEM i jak jej nazwa sugeruje, pozwala łatwiej skompletować urządzenia z ekosystemu Samsunga. Powszechnie wiadomo, że sprzęt jednej firmy działa ze sobą najlepiej i nie inaczej jest w przypadku propozycji tej marki. Smartwatch jest dopełnieniem możliwości smartfona, a teraz można to osiągnąć nieco niższym kosztem.

REKLAMA

Samsung rozdaje zegarki Galaxy Watch 6 do składanych smartfonów

Zasady promocji są bardzo, ale to bardzo proste. Wystarczy kupić Galaxy Z Flipa 5 lub Galaxy Z Folda 5 w dowolnej wersji pamięciowej do 12 listopada. Ten jedyny krok upoważnia nas do odebrania zegarka Galaxy Watch 6 o średnicy 44 mm w prezencie - sprzęt kosztuje standardowo ponad 1400 zł. Smartfon można kupić bezpośrednio w sklepie Samsunga - promocja łączy się też z programem odkup, więc oddając swój dotychczasowy smartfon, zapłacimy za nowy jeszcze mniej.

Jeśli natomiast nie chcemy odsprzedawać naszego telefonu, bo przykładowo trafi do innego członka rodziny, to sprzęt kupimy poza programem odkup również w innych popularnych sieciach sklepów z elektroniką takich jak: RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, x-kom, Vobis Tele Magic, electro.pl, oleole.pl, maxelektro.pl, vitay.pl, empik.pl (z wyłączeniem marketplace) oraz matrixmedia.pl.

Na zakup Galaxy Z Folda lub Z Flipa 5 mamy czas do 12 listopada, po czym do 19 listopada będziemy musieli go aktywować, uruchamiając urządzenie i logując się do aplikacji Samsung Members. Tam będzie czekać na nas formularz rejestracyjny, który należy wypełnić, m.in. dostarczając dowód zakupu urządzenia - na rejestrację mamy czas do 26 listopada 2023.

REKLAMA

Więcej o Samsungu i jego sprzęcie przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA