REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Amazon obniża ceny słuchawek. Można sporo oszczędzić

Amazon świętuje drugie urodziny usługi Amazon Prime w Polsce. Z tej okazji obniża ceny różnorakich sprzętów - także słuchawek bezprzewodowych Bluetooth. 

10.10.2023
8:46
Amazon obniża ceny słuchawek. Można sporo oszczędzić
REKLAMA

Amazon Prime to świetny zakup. Za 49 zł dostajemy roczny dostęp do platform Amazon Video z serialami, Amazon Gaming z darmowymi grami i bonusami do różnych tytułów typu Valorant lub League of Legends. Posiadacze abonamentu mogą liczyć na darmowe dostawy zakupów na platformie, ale także możliwość uzyskania niższych cen w takich okazjach jak ta.

REKLAMA

Nothing Ear (2). Transparentne słuchawki bezprzewodowe z ANC

Nothing z pewnością oferuje bardzo ciekawe propozycje sprzętu na tle konkurencji, które wyróżniają się przede wszystkim przezroczystym wyglądem, dzięki czemu możemy zobaczyć, co elektronika skrywa w środku.

Nie inaczej jest w przypadku Nothing Ear (2), czyli 2. generacji dokanałowych pchełek bazujących na Bluetooth producenta. Słuchawki wspierają technologię ANC, mają 11,6-mm przetworniki oraz gwarantują wysoka jakość dźwięku za sprawą kodeka LHDC 5.0. Etui słuchawek także cechuje przezroczysty wygląd i mają na pokładzie ładowanie bezprzewodowe.

A może coś nausznego? Sony WH-CH720N  

Gdyby ktoś szukał czegoś nausznego, to na Amazonie również można znaleźć takie przecenione propozycje. Przykładem są słuchawki Sony WH-CH720, które przede wszystkim stawiają na długi czas pracy na baterii - oferują do 35 godzin. Jako że mamy tu do czynienia ze słuchawkami wokółusznymi, to same w sobie zapewniają izolację otoczenia, ale mają też aktywne ANC z możliwością dostosowania dźwięków otoczenia na 20 poziomach. Nie zabrakło połączenia wielopunktowego oraz wyciszania wiatru na zewnątrz, przez co rozmowy powinny być niezakłócane.

Na koniec słuchawki Sennheiser HD 450SE

Sennheiser HD 450SE zupełnie jak powyższe Sony gwarantują wokółuszną budowę. Producent wyposażył słuchawki we wszystko, co potrzebne - technologię wyciszania hałasu ANC, sterowanie asystentów wirtualnych Alexa, Siri i Google. Bluetooth wspiera kodeki AAC, AptX, a dźwięk można personalizować przy pomocy dedykowanej aplikacji Sennheiser.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA