1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Zacznij działać w internecie lub rozwiń firmę dzięki OVHcloud. Z tymi promocjami zrobisz to taniej

Lokowanie produktu: OVHcloud

To dobry moment na rozpoczęcie lub rozwinięcie projektów internetowych. Jeśli nie wiesz, jak się za to zabrać, to z pomocą przyjdzie OVHcloud. Ta firma oferuje nie tylko rejestrację domen czy hosting, ale również dostarcza usługi chmury czy dedykowane serwery.

25.11.2022
12:02
OVHcloud promocje Black Friday

Dopiero zaczynasz działalność w internecie i potrzebujesz narzędzi do budowy i hostingu strony WWW? Chcesz zainstalować kilka stron na jednym hostingu? Hostować swoje gry na serwerze VPS? Czy jesteś gotowy na duży ruch na stronach internetowych w okresach dużych kampanii lub wdrożeń nowych produtków i usług? A może szukasz bardziej zaawansowanych rozwiązań do tworzenia aplikacji Big Data lub AI?

Działalność w internecie z OVHcloud

Odpowiedzi na te pytania, a także na wiele innych, znajdziesz w usługach oferowanych przez OVHcloud. Nieważne, czy właśnie próbujesz ze swoją firmą zaistnieć w internecie, czy rozszerzyć swoją działalność - OVHcloud będzie mieć coś dla Ciebie, bowiem kompleksowo zaspokaja potrzeby internetowych klientów.

Start lub rozszerzenie internetowej działalności może być nie tylko proste, ale i tańsze. Kliknij i sprawdź największe w tym roku rabaty z okazji Black Friday! Nawet do -50%.

Twoje strony WWW - domeny i ich transfer

 class="wp-image-2985420"

Jeśli dopiero startujesz z firmą w internecie, przede wszystkim potrzebujesz domeny. To nic innego jak nazwa przypisana do Twojego internetowego adresu, która skieruje ludzi na Twoją stronę WWW (np. www.spidersweb.pl). Wybrałeś już odpowiednią domenę dla swojej działalności i nie jest ona zajęta? Pora ją zarejestrować. OVHcloud, jako operator akredytowany przez NASK (instytucja odpowiedzialna za prowadzenie rejestru domeny krajowej), pomaga przeprowadzić wszystkie niezbędne do zarejestrowania domeny operacje.

A może planujesz rozszerzenie biznesu na rynki zagraniczne? Wybierz domenę z rozszerzeniem .com. Zrób to również wtedy, gdy zaczynasz na rynku polskim, ale możliwe, że zaczniesz działać za granicą. Zabezpieczysz swoje interesy - nikt nie wykupi Twojej domeny przed Tobą.

Jeśli masz już kilka domen, chcesz je uporządkować i przenieść do jednego miejsca? Możesz przenieść domenę .pl do OVHcloud w pięciu prostych krokach. Uzyskasz między innymi niski koszt odnowienia, darmowy certyfikat SSL Let's Encrypt czy też hosting w cenie.

Promocja na Black Friday - kliknij i skorzystaj z rabatów na domeny sięgających 56%.

Wydajne serwery w świetnej cenie

Działasz już w internecie i potrzebujesz nie tylko większej mocy obliczeniowej, ale i rozwiązań dedykowanych do Twoich aplikacji biznesowych? Z ekspertami OVHcloud spersonalizujesz serwer tak, by najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom i błyskawicznie uruchomisz zaawansowaną infrastrukturę. Dedykowane serwery OVHcloud to nielimitowany transfer, gwarancja określonego poziomu usługi (SLA), fizyczna prywatna sieć vRack i ochrona Anty DDoS.

Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby serwer był jak najwydajniejszy i oferowany w atrakcyjnej cenie. Tak się właśnie składa, że OVHcloud oferuje duży wybór serwerów dopasowanych do potrzeb różnych klientów. Jeśli skorzystacie z promocji na Black Friday, oferta okaże się jeszcze ciekawsza, bowiem zniżki na serwery dedykowane sięgają 30%, a w przypadku serwerów Game nawet 50%.

Prywatne serwery wirtualne (VPS)

 class="wp-image-2958135"

Serwery wirtualne OVHcloud zostały zaprojektowane tak, by odpowiadały bieżącym oczekiwaniom. To idealne rozwiązanie dla rozwijających się projektów, bowiem w prosty sposób możesz dodawać potrzebne ci elementy i rozwijać swoją infrastrukturę. Nie musisz obawiać się przeinwestowania, czy zakupu zasobów, z których później nie będziesz korzystać. Płacisz tylko za to, co wykorzystujesz. No i oczywiście całkowicie odpada ci obsługa fizycznego serwera, bo tym zajmują się eksperci OVHcloud.

Serwery VPS to idealne rozwiązanie dla dowolnego projektu, niezależnie od jego skali. Możesz je wykorzystać do uruchamiania aplikacji w chmurze (np. Forex), hostowania gier online, czy stworzenia sandboxa do testowania rozwiązań, zanim wdrożysz je do produkcji. Elastyczne serwery wirtualne to idealne środowisko dla deweloperów IT.

Hosting - ty tworzysz stronę, OVHcloud zajmuje się resztą

Chętny do stworzenia sklepu internetowego, opublikowania bloga, czy pokazania światu swojej pierwszej strony WWW? OVHcloud będzie hostować twoje usługi w atrakcyjnej cenie, pomniejszonej dodatkowo przez promocje na Black Friday sięgające 50%.

Nawet początkujący postawi swoją pierwszą stronę w kilka minut, a jeśli masz kilka stron WWW, łatwo scentralizujesz wszystkie swoje projekty. Znajdziesz tu również platformy dla programistów zaprojektowane specjalnie do tworzenia stron internetowych. Dzięki nim wdrożysz kod źródłowy na platformie Git w dowolnym języku lub frameworku, jak np. PHP MySQL, NodeJS, Python, Symphony, czy Drupal. Nie zabrakło tu również oferty dla miłośników Wordpressa.

Public Cloud - przyśpiesz tempo rozwoju firmy

Public Cloud to nie jedno, ale całe mnóstwo rozwiązań, dzięki którym zautomatyzujesz infrastrukturę swojego biznesu. Chmura obliczeniowa OVHcloud jest niesamowicie elastyczna, dzięki czemu w zależności od potrzeb możesz sięgnąć zarówno po podstawowe usługi, jak i wdrożenia na skalę przemysłową. OVHcloud przykłada wagę nie tylko do tego, by koszty usług były przewidywalne, ale również daje gwarancję całkowitej odwracalności Twoich usług.

I w tym przypadku Black Friday uderza mocno, bowiem możesz przetestować Public Cloud za darmo, korzystając vouchera o wartości 1000 zł!

Lokowanie produktu: OVHcloud
Najnowsze
Zobacz komentarze