REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Niespodzianka. Apple zaprasza na konferencję. Odbędzie się 2 grudnia

Apple niespodziewanie wysłał zaproszenia na konferencję, która odbędzie się 2 grudnia w Nowym Jorku.

19.11.2019
7:20
Niespodzianka. Apple zaprasza na konferencję. Odbędzie się 2 grudnia
REKLAMA
REKLAMA

Zaledwie kilka dni temu w dość nietypowy dla Apple'a sposób zostały pokazane MacBook Pro 16 i odświeżony Mac Pro z monitorem Pro XDR. Kończyliśmy zatem rok z przekonaniem, że producent nie zwoła już kolejnej konferencji. Tymczasem firma rozpoczęła wysyłanie zaproszeń na kolejną w tym roku prezentację.

Event odbędzie się 2 grudnia w Nowym Jorku.

Konferencja Apple’a zaplanowana została na 2 grudnia.

Tym razem zaproszenie pozbawione jest zawoalowanego przekazu. Wiadomo, że tematem konferencji będą gry i aplikacje.

Kochane przez miliony. Stworzone przez najlepszych - czytamy w zaproszeniu, które ujawnił Lance Ulanoff.

Wiadomo też, że podczas konferencji nagrodzone zostaną najlepsze aplikacje i gry 2019 r.

W ubiegłym roku, jak i w poprzednich Apple ogłaszał listę najlepszego oprogramowania w App Store w skromniejszy sposób. Najlepszą grą na iPhone'a w 2018 r. zostało Donut CountyGorogoa to najlepsza gra 2018 r. dla iPada. Z kolei najlepszą aplikacją na iPhone'a uznano Procreate Pocket, dla iPada Froggipedię, a dla Maca Pixelmator Pro.

Firma przyznaje też nagrody Apple Design Awards podczas konferencji dla developerów WWDC, które odbywają się cyklicznie w połowie roku.

Czy Apple pokaże na grudniowej konferencji sprzęt?

Niewiele na to wskazuje. Odświeżony MacBook Pro 16 miał premierę medialną i nie doczekał się konferencji. Pod koniec października Apple ogłosił inny nowy produkt - słuchawki AirPods Pro. W tym roku zobaczyliśmy też iPada 10.2 i iPada Mini i iPhone'a 11, 11 Pro i 11 Pro Max. Zadebiutował też nowy Watch Series 5 oraz MacBooki Air i Pro.

Powyższa lista pokazuje, że na odświeżenie czeka jeszcze iPad Pro, ale wiele wskazuje na to, że zobaczymy go dopiero w przyszłym roku.

REKLAMA

Grudniowa konferencja została zakomunikowana bez niedomówień. Wiadomo, że będzie dotyczyć oprogramowania. Otwartym tekstem napisano, że nagrodzone zostaną najlepsze gry i aplikacje. Wielce mało prawdopodobne jest, że Apple pokaże nowy sprzęt i że czeka nas „one more thing”.

Konferencję Apple'a będziemy oczywiście śledzić i opisywać na łamach Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA