Abonament na… tusz do drukarek HP. Tak - abonament
Jak wiemy, Hewlett-Packard (HP) od dłuższego czasu jest w tarapatach. Rynek PC spada, a przy okazji HP stracił pozycję lidera na rzecz chińskiego Lenovo, kompletnie nie udała się inwestycja w rynek mobilny, a przy okazji HP przypadła niemiła rola grabarza wielce zasłużonej marki Palm. Kurczy się też rynek drukarek. Tego ostatniego HP chce koniecznie bronić i… wyszedł z ciekawym pomysłem, chociaż wątpię, by się przyjął na masową skalę.

REKLAMA
