REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

YouTube kasuje i ostrzega, czyli nie opłaca się kupować odsłon na Allegro

Zgrzeszyłam. Złamałam Warunki korzystania z YouTube i okazało się, że YouTube to zauważył. Kupiłam na Allegro odsłony, które podobno miały być legalne i dałam się nabrać. Część H punktu 5 Ogólnych ograniczeń korzystania z YouTube stanowi, iż:

20.12.2012
10:05
YouTube kasuje i ostrzega, czyli nie opłaca się kupować odsłon na Allegro
REKLAMA
REKLAMA

Pająki, offline readery, modyfikowanie przeglądarki... - YouTube zna się na temacie na temacie nabijania wyświetleń.

Moje wideo z nabitymi przez kupienie na Allegro 30 tysiącami odsłon zostało usunięte, a YouTube napisał mi, że mogę wrzucić je ponownie. Jednocześnie poinformował mnie, że to, co zrobiłam było złe i w zasadzie mógłby zawiesić moje konto już teraz. Nie zrobi tego jednak, da mi drugą szansę. Doceniam!

Jeden z naszych czytelników pod poprzednim tekstem o kupowaniu wyświetleń poinformował nas, że często robią to aplikacje, które z pozoru robią coś innego, a w tle nabijają wyświetlenia filmom. Poza tym pewnie w całym procesie udział wzięły boty i inne automaty. Zastanawia mnie tylko, dlaczego jako źródła ruchu na wideo sam YouTube podawał reklamy?

REKLAMA

Tego pewnie się nie dowiem. Fakt faktem, że nie opłaca się kupować wyświetleń na Allegro. Oprócz tego, ż sztuczny ruch nie przynosi żadnej wartości prócz nierealnie wyglądającymi, podbitymi statystykami, to jeszcze może doprowadzić do zawieszenia konta.

P.S. do YouTube'a mam tylko jedną prośbę: jeśli rejestruję się w serwisie po polsku, jeśli używam polskiego interfejsu i w ogóle wszystko mam po polsku, to powiadomienia o naruszebiu regulaminu też chciałabym otrzymywać po polsku. Te dwa zdania w naszym języku a potem wklejka po angielsku wygląda kuriozalnie, a i nie każdy angielski zna, bo przecież używa serwisu po polsku.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA