REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Samsung rusza ze świetną promocją. Kupujesz Galaxy Watcha 6, dostajesz kasę na konto

Samsung właśnie odpalił nową promocję, która ma zachęcić do kupienia jego najnowszych zegarków z serii Galaxy Watch 6. Wybierając urządzenie z tej serii można dostać zwrot środków na konto.

25.09.2023
18:22
Samsung rusza ze świetną promocją. Kupujesz Galaxy Watcha 6, dostajesz kasę na konto
REKLAMA

Pod koniec lipca na rynku wraz ze składanymi smartfonami Galaxy Z Flip 5 i Z Fold 5, tabletami Galaxy Tab S9 zadebiutowały także inteligentne zegarki najnowszej. Od tego czasu minęły niespełna dwa miesiące, a my właśnie doczekaliśmy się dobrej oferty na kupno urządzeń.

REKLAMA

Nawet 400 zł zwrotu za zakup nowych zegarków Samsung Galaxy Watch 6

Koreański producent elektroniki użytkowej poinformował o rozpoczęciu nowej promocji typu cashback. Od teraz do połowy października kupując zegarek, będzie można zgarnąć gwarantowany zwrot środków w postaci nawet 400 zł. Warto jednak zaznaczyć, że zwrot zależy w głównej mierze od zegarka, który wybierzemy.

Bo jak wiadomo, Samsung oferuje bardziej „sportowy” Galaxy Watch 6 oraz „elegancki” Galaxy Watch 6 Classic. W przypadku tych pierwszych (niezależnie od tego, czy chodzi o wersje Bluetooth/LTE, 40/44 mm) będzie to 250 zł, natomiast dla modeli Classic firma przygotowała wyższą kwotę na poziomie 400 zł. 

źródło: Samsung

Podstawowy Galaxy Watch 6 40 mm Bluetooth możemy dostać za ok. 1450 zł, więc tak naprawdę zapłacimy za urządzenie tylko 1200 zł. Model 44-mm, który standardowo kosztuje 1600 zł można nabyć taniej niż takiego Watch 6 40 mm w podstawowej kwocie. Natomiast za Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE po zwrocie zapłacimy 1899 zł, czyli tyle, ile kosztuje Galaxy Watcha 6 Classic 43 mm Bluetooth.

Więcej o promocjach na sprzęt przeczytasz na Spider's Web:

Jak skorzystać z promocji? To bardzo proste!

Aby wziąć udział w promocji zwrotu środków za zegarki Galaxy Watch 6, trzeba będzie kupić model z serii do 15 października 2023 roku u wybranego partnera handlowego. Może być to zarówno operator sieci komórkowej, jak i sieć sklepów z elektroniką: Orange, Plus, T-Mobile, RTV Euro AGD, oleole.pl, Media Expert, electro.pl, avans.pl, Media Markt, Neonet, Neo24.pl, Komputronik, Vobis, Samsung, matrixmedia.pl, Tele Magic, Maxelektro.pl, x-kom, vitay.pl, Empik (bez ofert marketplace), Auchan, sklep Samsung na Allegro. 

REKLAMA

Po zakupie trzeba będzie zalogować się lub zarejestrować w aplikacji Samsung Members i tam wypełnić formularz rejestracyjny do 22 października. Zwrot kwoty 250 lub 400 zł ma być wykonane na konto (które będzie trzeba wskazać w formularzu) do 14 dni kalendarzowych od weryfikacji zgłoszenia. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA