REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Pół roku za darmo w Orange. Promocja teraz także dla tańszego abonamentu

Dotychczas nowi klienci Orange mogli nie płacić abonamentu przez sześć miesięcy wybierając największy plan. Teraz oferta jest dostępna również dla wariantu nieco tańszego.

06.06.2023
12:37
Pół roku za darmo w Orange. Promocja teraz także dla tańszego abonamentu
REKLAMA

Przenosząc numer do Orange możemy skorzystać z promocji, dzięki której pół roku abonamentu będzie za darmo. Od teraz promocja trwająca do 18 czerwca dotyczy też planu M. W nim miesięczny abonament wynosi 65 zł, a do dyspozycji przez 12 miesięcy ma się 140 GB danych miesięcznie przez rok. Po 12 miesiącach liczba ta spada do 70 GB. Kiedy przekroczy się limit, następuje ograniczenie prędkości internetu do 1 Mb/s, bez limitu gigabajtów.

REKLAMA

W przypadku przedłużenia umowy lub wybrania nowego numeru darmowy abonament jest przez trzy miesiące w planie M. Pół roku promocji obowiązuje jedynie przy Planie L, który wyceniony jest na 85 zł miesięcznie. Oferuje on 300 GB pakietu danych przez rok (potem 150 GB). W przypadku tej oferty najbardziej zyskują więc ci, którzy przychodzą do Orange.

W przypadku tych, którzy dołączają do Orange, ale chcą wziąć najtańszy plan - oznaczony literą "S" - mogą liczyć na trzy miesiące abonamentu gratis

REKLAMA

Dodajmy, że kosztuje on potem 55 zł miesięcznie i zapewnia dostęp do 30 GB internetu na miesiąc. Dla przedłużających bądź chcących nowy numer jest miesiąc abonamentu gratis - o ile transakcja zostaje przeprowadzona online.

Ciekawe, jak nowa promocja przełoży się na średnie ceny internetu w Polsce i czy przyciągnie nowych użytkowników do Orange.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA