REKLAMA

Death Stranding za darmo na Epic Games. To już drugi raz w ciągu pół roku

Minęła godzina 17:00, a więc jak co czwartek, w sklepie Epic Games pojawiła się kolejna "darmówka". Mowa o niezwykle popularnym Death Stranding, która pojawia się za darmo już drugi raz w ciągu pół roku.

18.05.2023 16.51
Death Stranding za darmo na Epic Games. To już drugi raz w ciągu pół roku
REKLAMA

Co tydzień sklep Epic Games rozdaje korzystającym darmowe gry. Dwa tygodnie temu mieliśmy do czynienia z naprawdę fajną okazją, bo do zgarnięcia był polski tytuł Kangurek Kao z 2022 roku.

Teraz jednak z oferty raczej nie skorzysta bardzo dużo osób, bo kto miał zgarnąć Death Stranding, ten już go zgarnął pod koniec grudnia. Choć darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, czy coś.

REKLAMA

Death Stranding za darmo na Epic Games. I to nie pierwszy raz

Death Stranding to niezwykle popularna produkcja Hideo Kojimy, która początkowo była dostępna tylko na konsole PlayStation 4, gdy zadebiutowała w 2019 roku. W 2020 trafia już na pecety, a jeszcze później, bo w 2021 roku zadebiutowała bardziej kompletna wersja reżyserska Death Stranding: Director's Cut.

I pecetowi gracze nie musieli długo czekać, ponieważ w grudniu ubiegłego roku Epic Games codziennie rozdawało nowy tytuł i jednym z nich był właśnie Death Stranding: Director's Cut. Choć był to najprawdopodobniej błąd i do darmówek miała trafić podstawowa wersja niereżyserska, wiele użytkowników (w tym ja) odebrali ulepszoną wersję bogatszą w dodatkowe misje, miejsca, obiekty, czy obsługę ekranów ultrawide.

REKLAMA

Lecz tym razem twórcy sklepu postanowili rozdać podstawową wersję gry, którą będzie można odebrać przez następny tydzień - aż do kolejnego czwartku (25.05.2023) do godziny 16:59. Wystarczy przejść na stronę, zalogować się i ją odebrać zupełnie za darmo. To z pewnością dobra szansa, dla tych, którzy nie zdołali przypisać Death Stranding do swojego konta Epic pół roku temu.

Za darmo to uczciwa cena - patrząc na to, że to stosunkowo nowa i przede wszystkim znana gra. Nic, tylko brać.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA