REKLAMA

Najnowszy Kangurek Kao do pobrania za darmo. Jak pobrać kultową grę?

Epic Games w każdym tygodniu rozdaje nowe gry za darmo. Tym razem są to aż trzy tytuły, a najciekawszy z nich to najnowsza część popularnej w Polsce serii gier Kangurek Kao.

04.05.2023 16.12
kangurek-kao-patch-1-2-aktualizacja-save-stany-zapisu-problem
REKLAMA

Sklep Epic Games jak co czwartek o godzinie 17:00 publikuje kolejne tytuły do pobrania. Nie zawsze darmówki są warte uwagi, ale tym razem firma przygotowała szczególnie ciekawą promocję. Chodzi tu o najnowszą część Kangurka Kao, która miała premierę stosunkowo niedawno, bo w ubiegłym roku.

REKLAMA

Kangurek Kao (2022) za darmo na Epic Games 

Pierwsza część serii Kangurek Kao miała swoją premierę w 2000 roku, czyli prawie 23 lata temu. Natomiast w 2022 polski producent postanowił wydać reboot popularnej gry platformowej, która w maju trafiła na komputery osobiste z Windowsem, Nintendo Switch, ale także na konsole PlayStation 4, 5 oraz Xbox One, Xbox Series X|S.

11 miesięcy po premierze Kangurek Kao 2022 jest dostępny za darmo na platformie Epic Games. Wystarczy wejść na stronę sklepu, zalogować się na nasze konto i odebrać swoją kopię. Czasu jest sporo, bo promocja wystartowała 4 maja o godzinie 17:00 i będzie dostępna przez następny tydzień, dopóki nie pojawią się nowe gry.

REKLAMA

Jeśli ktoś nie miał przyjemności gry w Kangurka Kao, jest to z pewnością świetna okazja. Warto, ponieważ gra zyskała dobre noty w naszej recenzji. Inne darmowe tytuły w Epic Games to Against All Odds oraz Horizon Chase Turbo. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA