1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Dbać o siebie trzeba przez cały rok. Z urządzeniami Fitbit jest to prostsze niż kiedykolwiek

Lokowanie produktu: RTV Euro AGD

Zbliżająca się jesień to nie wymówka, żeby nie być aktywnym. Zwłaszcza gdy w osiągnięciu fitnesowych celów mogą nam pomóc tak świetne gadżety jak opaski i zegarki Fitbit, które możesz dziś kupić w zestawie z wyjątkowym prezentem w sklepach RTV Euro AGD.

23.09.2022
20:33
Promocja Fitbit w RTV Euro AGD

Jesień nie jest typowym okresem fitnesowych zrywów; zwykle o dbaniu o siebie przypominamy sobie albo 1 stycznia, albo na miesiąc przed planowanym urlopem, bo wiadomo, trzeba zrobić "formę na lato". O zdrowie i sprawność fizyczną warto jednak dbać przez cały rok, nawet jeśli będzie to wymagało kupienia cieplejszych ubrań do biegania lub karnetu na siłownię. Jeśli zaś chcemy się do tego zabrać na poważnie, warto sięgnąć po urządzenia, które ułatwią nam start i przeprowadzą za rączkę przez sportowe wyzwania.

Fitbit Inspire 3 już dostępny.

Najprostszym sposobem na wejście do świata fitness-trackerów jest kupno opaski sportowej. Za niewielkie pieniądze możemy sobie sprawić prywatnego trenera, który będzie monitorował nasze parametry życiowe z poziomu nadgarstka, przeprowadzi przez trening, a na co dzień posłuży jako czasomierz (i nie tylko).

Jedną z najlepszych opasek, jakie można kupić, jest Fitbit Inspire 3, który właśnie trafił do sprzedaży. Co potrafi ta opaska?

Fitbit Inspire 3 class="wp-image-2459667"
Fitbit Inspire 3

Przede wszystkim monitoruje komplet parametrów zdrowotnych przez cały dzień. Sprawdza nasz puls, naszą aktywność, nasycenie krwi tlenem, a jeśli zostawimy opaskę na nadgarstku przez noc, oceni także jakość naszego snu. Dzięki temu momentalnie zauważymy, jeśli z naszym organizmem zacznie się dziać coś niedobrego; monitorować możemy także poziom stresu, by w razie potrzeby wziąć kilka głębokich wdechów, nim stres przejmie nad nami kontrolę. Kobietom z pewnością spodoba się też fakt, iż opaska monitoruje temperaturę skóry i dzięki temu ułatwia śledzenie cyklu menstruacyjnego.

Do tego nie da się ukryć, że Fitbit Inspire 3 to jedna z najbardziej stylowych opasek sportowych na rynku. Może być stricte fitnessowa, z silikonowym paskiem, lub gustowna i elegancka, jeśli zdecydujemy się na pasek z metalowej siateczki.

 class="wp-image-2459664"
Fitbit Inspire 3

Jeśli zaś zdecydujemy się opłacać abonament Fitbit Premium po zakupie opaski, ten niepozorny gadżet stanie się naszym trenerem personalnym. Będzie monitorował postępy, sugerował treningi, a nawet - w oparciu o wszystkie zebrane dane - osądzał, czy tego dnia jesteśmy gotowi na dodatkowy wysiłek, czy może powinniśmy odpocząć. Warto dodać, że kupując opaskę lub zegarek Fitbit otrzymujemy 6 miesięcy członkostwa Premium gratis i po tym czasie możemy zdecydować, czy chcemy nadal chcemy korzystać z pomocy wirtualnego, osobistego trenera.

Opaskę Fitbit Inspire 3 można kupić w sklepach RTV Euro AGD w cenie zaledwie 499 zł. Nawet uwzględniając koszt abonamentu mówimy o nieporównywalnie niższej kwocie niż ta, jaką zapłacimy za współpracę z prawdziwym trenerem personalnym, więc jeśli potrzebujemy wsparcia, a nie chcemy wydać fortuny, taka opaska będzie jak znalazł.

Kup zegarek Fitbit, wagę dostaniesz za złotówkę.

Niezależnie od celów fitnesowych, waga jest bezcennym urządzeniem, pozwalającym określić nasze postępy lub… nasz regres, jeśli akurat się zasiedzieliśmy na odrobinkę zbyt długo.

Fitbit Aria Air to waga łazienkowa, która łączy się bezpośrednio ze smartfonem i urządzeniami Fitbit, a następnie automatycznie synchronizuje zarejestrowaną wagę. Możemy w aplikacji ustawić także cele, a wówczas zobaczymy przejrzysty wykres, pokazujący jak zmieniała się nasza masa na przestrzeni ostatnich dni, tygodni czy miesięcy. Tego typu wagi zwykle kosztują sporo pieniędzy - wspomniana Fitbit Aria Air sama w sobie kosztuje sporo ponad 300 zł. Teraz jednak można ją otrzymać za złotówkę w sklepie RTV Euro AGD, jeśli tylko kupimy któryś z dwóch zegarków Fitbit - Versa 4 lub Sense 2, które właśnie wkraczają na sklepowe półki.

Fitbit Aria Air class="wp-image-2459697"
Fitbit Aria Air

Obydwa zegarki potrafią wszystko to, co opaska Fitbit Inspire 3 i jeszcze więcej. Przede wszystkim, mają wbudowany GPS, więc można drobiazgowo monitorować pokonany dystans i trasę, nawet jeśli nie mamy pod ręką telefonu. Obydwa zegarki oferują też szereg funkcji smart, od przekazywania powiadomień aż po możliwość płacenia zbliżeniowo w sklepach.

Fitbit Versa 4 class="wp-image-2459691"
Fitbit Versa 4

Fitbit Versa 4 to smukły, lekki, sportowych zegarek, który sprawdzi się w szerokim spektrum zastosowań (nie tylko) sportowych. Fitbit Sense 2 idzie o krok dalej i oferuje jeszcze lepsze możliwości monitorowania naszego zdrowia, w tym poprzez wbudowane EKG. Ten sprzęt posiada też wbudowany czujnik cEDA, który pozwala na całodobowe monitorowanie poziomu stresu organizmu.

 class="wp-image-2459676"
Fitbit Sense 2

Dostęp do konta Premium pozwala na zarządzanie stresem, zaś sam smartwatch dzięki pozyskanym danym podpowiada użytkownikowi, kiedy powinien się zrelaksować. Obydwa zegarki wykonano z aluminium i do każdego z nich możemy dobrać szereg pasków, od typowo sportowych, po eleganckie opaski. Każdy z nich może też działać na jednym ładowaniu ponad 6 dni.

Fitbit Versa 4 w różnych wersjach kolorystycznych jest dostępny w sklepach RTV Euro AGD w cenie 1149 zł. Fitbit Sense 2 to zaś wydatek rzędu 1499 zł. Jeśli kupimy któryś z nowych zegarków Fitbit w RTV Euro AGD, to za symboliczną złotówkę otrzymamy także wagę Fitbit Aria Air, ułatwiającą śledzenie naszych fitnesowych postępów. Promocja potrwa do 29.09.2022 r. do godziny 23:45 lub do wyczerpania zapasów.

Lokowanie produktu: RTV Euro AGD
Najnowsze