REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Świetne i fatalne wieści naraz. Allegro z ratami PayU w aplikacji na iPhone'y i iPady

Allegro pozwoli korzystać z systemu ratalnego przygotowanego we współpracy z PayU w ramach swoich aplikacji mobilnych na urządzenia Apple'a. Dzięki temu zakupy na raty będzie można robić z poziomu iPhone'a i iPada bez konieczności siadania do komputera. To świetne/fatalne wieści (niepotrzebne skreślić).

22.07.2022
18:18
Allegro z ratami PayU w aplikacji na iPhone'y i iPady
REKLAMA

Internauci uwielbiają zakupy bez płacenia od razu. Możliwość rozłożenia wartości zamówienia na raty i płatności odroczone to świetny sposób na to, by cieszyć się towarami i usługami od razu bez konieczności oszczędzania na nie miesiącami. Allegro to rozumie i rozszerza obsługę rat PayU.

Czytaj też:

REKLAMA

Raty w aplikacji Allegro na iPhone'a

System rozkładania płatności na raty jest dostępny w ramach wybranych ofert na Allegro od dłuższego czasu, ale do tej pory posiadacze smartfonów i tabletów Apple'a nie mogli z niego skorzystać z poziomu aplikacji mobilnych serwisu. Raty od PayU były dostępne wyłącznie w aplikacji Allegro na Androida oraz poprzez przeglądarkę internetową.

Jak podaje cashless.pl, dzięki aktualizacji aplikacji Allegro w wersji na iOS-a i iPadOS-a będzie można wybierać opcję rat za pośrednictwem PayU również na sprzętach z logo nadgryzionego jabłka. Stosowne uaktualnienie powinno trafić do App Store'u w wersji już 27 lipca 2022 r. Wystarczy, że po tym terminie posiadacze iPhone'a i iPada wgrają nową wersję programu.

Uproszczone zakupy na raty na Allegro wcale mnie nie cieszą!

REKLAMA

Parafrazując klasyka, moja narzeczona jest fanatyczką rat i płatności odroczonych, całe mieszkanie zawalone paczkami najgorsze. Dzięki popularyzacji usług takich jak np. Allegro Pay i PayPo, gdzie teraz w domu nie spojrzę, tam stoi jakiś rozbebeszony karton. Co prawda zwykle znikają one po miesiącu, ale co z tego, skoro zastępują je nowe pudła, a niektóre z paczek mają terminy zwrotu dochodzące nawet do 90 dni...

Odkładając jednak żarty na bok, sam jestem fanatykiem, tyle że Allegro Smart!, a raty przez internet i płatności odroczone to świetna sprawa. Coraz więcej serwisów e-commerce, sklepów internetowych oraz operatorów płatności decyduje się na wprowadzenie takich udogodnień dla swoich użytkowników, a jednym z nich jest polski BLIK. Serwis właśnie dostał zgodę od UOKiK na to, żebyśmy mogli płacić za zakupy później.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA