Nie było lepszej okazji na zakup komputerów Microsoft Surface. Tak tanio jeszcze nie było

Lokowanie produktu: RTV Euro AGD

Sieć sklepów Euro zorganizował świetną promocję na urządzenia Surface, usługi Microsoftu i inne urządzenia związane z Windowsem i Microsoft 365. Warto się zainteresować, są to bowiem produkty topowej klasy.

26.05.2022 10.55
Okazja na zakup Microsoft Surface. Tak tanio jeszcze nie było

Kiedy przez długi czas producenci komputerów nie mieli pomysłów na innowacje, na czym cierpiał sam Windows, Microsoft zdecydował się wejść na rynek komputerów. Zaczął z przytupem, prezentując pierwsze urządzenie z linii Surface, które zmieniło cały świat PC. Surface Pro stanowił hybrydę tabletu i komputera i doczekał się ogromnej liczby naśladowców. Dziś linia sprzętów Surface jest znacznie szersza: to tablety i notebooki różnej klasy i dla różnych klientów, wszystkie najwyższej jakości, wszystkie projektowane przez twórców Windowsa i Microsoft 365.

Właśnie te komputery zostały udostępnione w sieci sklepów Euro w nowych, znacznie niższych cenach. Urządzenia Surface są bez wątpienia najciekawszym elementem promocji, ale ta obejmuje również inne urządzenia, a także usługi Microsoftu. Promocja jest niestety ograniczona czasowo, więc z decyzją trudno zwlekać.

Pierwszym dostępnym w promocji urządzeniem jest tablet Surface Go 2. Urządzenie sprzedawane jest w wersji z układem Pentium 4425Y z 4 GB RAM i 64 GB pamięci i jest zgodne z Windowsem 11. Do tabletu dodana jest klawiatura gratis. Specyfikacja jasno sugeruje, że nie jest to urządzenie do bardzo poważnej pracy nad montażem wideo czy programowaniem. Tablet ten sprawdzi się świetnie w innych zastosowaniach.

 class="wp-image-2192505"
Surface Go 2

Jego forma umożliwia korzystanie z niego, jak z każdego tabletu: interfejs dotykowy świetnie się sprawdza na kanapie czy w innym miejscu, gdy użytkownik chce sprawdzić media społecznościowe czy poczytać prasę. Z kolei, gdy przyjdzie czas na szkolną pracę domową, korektę dokumentów Office czy wygodną bankowość elektroniczną, wystarczy wysunąć stojak, doczepić klawiaturę i Surface Go 2 zamienia się w niewielki, funkcjonalny, 10,5-calowy komputerek.

Surface Laptop 3 to znacznie bardziej klasyczne urządzenie, mające formę znanego wszystkim notebooka. Sprzedawany jest w 13,5-calowej wersji z układem Core i5-1035G7 z 8 GB RAM i 256 GB pamięci. Sprzęt jest zgodny z Windowsem 11. Ta konfiguracja pozwoli bez problemu na bardziej zaawansowaną pracę. Nie tylko biurową, ale również z multimediami, w tym nawet półprofesjonalny montaż wideo, obróbka zdjęć czy nawet niektóre gry komputerowe.

 class="wp-image-2192508"
Surface Laptop 3

Atutem Surface Laptopa jest, po pierwsze, jego genialna klawiatura, wysoko oceniana przez wszystkich recenzentów. Do doskonałe urządzenie do pisania nawet długich tekstów. Drugim jego atutem jest świetnej jakości wyświetlacz o proporcjach 3:2, który zapewnia istotnie większą przestrzeń roboczą od 13,5-calowych laptopów z wyświetlaczami panoramicznymi.

Ale to nie koniec promocji na Surface. Można zgarnąć kolejne kilkaset złotych obniżki.

Surface Pro 8 class="wp-image-2124690"
Surface Pro 8

Kupując w czasie trwania promocji jedno z urządzeń Surface można zyskać prezent o wartości nawet 500 zł. Kwota ta nie zostanie zwrócona do ręki klienta, nie obniży też ceny zakupu komputera. Pozostanie jednak bardzo użyteczna, bowiem będzie miała formę karty podarunkowej w sklepie Euro. Innymi słowy, robiąc dalsze zakupy można liczyć na rabat do 500 zł. Karta podarunkowa zostanie przypisana do konta w elektronicznym sklepie Euro lub podarowana w fizycznej formie, jeżeli klient zdecydował się na zakupy w sklepie stacjonarnym. Promocja trwa do 2 czerwca, do końca dnia. Szczegóły dostępne są pod tym adresem. Produkty objęte promocją to, między innymi, Surface Laptop Studio i Surface Pro.

To nadal nie koniec okazji. 14 dni promocji, codziennie inna okazja.

Przez najbliższe dni sklep Euro wprowadzać będzie kolejne urządzenia Microsoftu do promocji, a także inne urządzenia z Windowsem. Oznacza to, że upolować można nie tylko Surface’a, ale chociażby na co dzień trudno dostępne i relatywnie drogie konsole Xbox. W Euro można je kupić w nowej, niższej cenie.

 class="wp-image-2093886"
Surface Laptop Studio

Nie wszystkim jednak odpowiadają urządzenia Surface, dlatego też Euro wprowadziło do promocji bardzo duży wybór notebooków zgodnych z Windowsem 11. W ofercie są takie sprzęty, jak Acer Aspire, Lenovo IdeaPad, HP Pavilion, HP Envy, Asus TUF i wiele, wiele innych. Wszystkie są przecenione o co najmniej kilkaset złotych. Warto często odwiedzać sklep, bowiem w czasie promocji oferta rabatowa będzie się zmieniać.

Klienci obkupieni? To jeszcze wartościowy prezent na do widzenia.

Jeżeli klient zdecyduje się na zakup któregoś z objętych promocją komputerów bądź tabletów z Windowsem, sklep Euro zaproponuje dodatkowy prezent (za symboliczną złotówkę). Można wybrać między kilkoma myszkami Microsoftu (typowa wartość około 120 zł) i usługą Microsoft 365 Personal na rok, co zapewnia niemal 300-złotową oszczędność.

Lokowanie produktu: RTV Euro AGD
Najnowsze