Tech  /  News

Oto nowy iPhone 12 Spider’s Web Edition ;-)

Picture of the author

Jest piękny, it’s beautiful. Apple znienacka pokazał nowego iPhone’a 12. W pięknym fiolecie.

iPhone 12 jest najbardziej kolorowym ze smartfonów Apple’a, już dziś możemy go kupić w pięciu kolorach - zielonym, niebieskim, srebrnym, czarnym i czerwonym.

Teraz dołącza do nich szósty kolor: piękny fiolet. O przepraszam: mmmm, fioletowy.

iPhone 12 w nowym kolorze.

Wiosenna konferencja to idealny moment na dodanie do portfolio nowych kolorów, choć fiolet nie jest pierwszym, jaki przyszedłby mi do głowy, gdybym się wcześniej nad tym zastanowił. Z wiosną bardziej kojarzy się żółty, a może też różowe złoto, które obecnie zniknęło z oferty smartfonów Apple’a.

Firma Tima Cooka postawiła jednak na subtelny fiolet, który - przynajmniej tak wyglądało to na konferencji - zmienia się z jasnego odcienia w głęboką purpurę zależnie od kąta padania światła.

Fioletowy iPhone 12 bez wątpienia się wyróżnia i w mojej opinii jest najładniejszym z dostępnych wariantów kolorystycznych. A już na pewno ładniejszym od niebieskiego, który w iPhonie 12 wygląda… cóż, dość paskudnie.

iPhone 12 w nowym kolorze trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

Przedsprzedaż nowej wersji kolorystycznej iPhone’a 12 rozpoczyna się już w ten piątek, 23 kwietnia. Pierwsze zamówienia trafią do klientów 30 kwietnia.

Cena, jak można się domyślić, pozostanie bez zmian. Bierzecie?

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst