REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wyniki matur 2020 sprawdzisz online już we wtorek rano

Na pewno już nie możecie się doczekać wyników egzaminu dojrzałości. Jak wam poszły matury 2020? Trzymamy za was kciuki, a w międzyczasie informujemy, gdzie szukać informacji o egzaminie. To już jutro!

10.08.2020
15:57
Matury i egzmainy ósmoklasity terminy
REKLAMA

Przyznać się, kto z was wybrał na egzaminie przedmiot ścisły? Mam nadzieję że przynajmniej część z naszych czytelników przekuje swoje hobby do elektroniki na talent i zawód, dzięki któremu – kto wie – może i o nich i ich wynalazkach będziemy pisać.

REKLAMA

Na razie jednak trzeba zdać egzamin dojrzałości. Dobrze będzie też zdobyć wykształcenie wyższe, a przecież bez matury żadna uczelnia nie zechce z nami rozmawiać. Gotowi? To już jutro.

Matury 2020 – wyniki. Gdzie będą dostępne? Od której godziny? Którego dnia?

Wyniki matur na rok 2020 zostaną opublikowane już jutro, to jest 11 sierpnia 2020 r. o godzinie 9:00 rano. Będą dostępne na stronach Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Wyniki nie będą publiczne – każdy, by móc sprawdzić swoje, będzie musiał podać dane logowania.

Są to numer PESEL (login) oraz hasło otrzymane w szkole. Jeżeli z jakiegoś powodu hasło zostało zagubione, nie mamy innego wyjścia jak zwrócić się do szkoły po nowe.

REKLAMA

Matura 2020 – czy zdałem?

Aby zdać egzamin dojrzałości w kryterium podstawowym, należy uzyskać nie mniej niż 30 proc. możliwych do zdobycia punktów. Matura rozszerzona pozbawiona jest kryterium punktowego – wystarczy podejść do testu rozszerzonego, by egzamin został uznany za zdany.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA