ROZDAJEMY SPRZĘTY!
Rotated image 1Image 2Rotated image 3Image 4Image 4
Close small
REKLAMA

Doświadcz rewolucji przemysłowej w Assassin’s Creed Syndicate. Gra jest teraz kompletnie darmowa

Assassin’s Creed Syndicate to jedna z najbardziej nietypowych odsłon serii - dwoje bohaterów, rewolucja przemysłowa oraz względnie nowoczesna epoka wiktoriańska nadawały produkcji osobliwego charakteru, który wielu przypadł do gustu.

22.02.2020 23.29
Assassin’s Creed Syndicate za darmo w Epic Games Store
REKLAMA
REKLAMA

Assassin’s Creed Syndicate to kolejna darmowa gra AAA jaką można zdobyć jednym kliknięciem w Epic Games Store. Długofalowa strategia założycieli platformy jest więc niezmienna: Epic chce abyście posiadali u nich tak wielką kolekcję gier, że ta w końcu przeważy nad waszą biblioteką Steam. Wtedy być może zaczniecie kupować w Epic Games Store, zostawiając tam prawdziwe pieniądze.

Aby zyskać darmowe Assassin’s Creed Syndicate, wystarczy wejść pod ten link.

 class="wp-image-1091640"

Następnie zjeżdżamy nieco w dół strony, do zakładki z edycjami produktu. Tam wybieramy podstawowe Assassin’s Creed Syndicate, zbite ze 160 złotych do stanu darmowego. Następnie potwierdzamy transakcję za 0 złotych i 0 groszy. To tyle. Od teraz posiadamy licencję na komputerowe Assassin’s Creed Syndicate. Szybko poszło.

Co świetne, zdobyczną odsłonę Assassin’s Creed wcale nie musimy włączać z poziomu Epic Games Store. Po pierwszym uruchomieniu tytuł zostanie przypisany do platformy uPlay - środowiska uruchomieniowego bezpośrednio od Ubisoftu. Oznacza to, że wcale nie potrzebujemy Epic Games Store, aby cieszyć się z Assassin’s Creed Syndicate.

Faeria to gra karciana z silnie zarysowanym elementem strategicznym, wyrażonym w walce o regiony na polu bitwy. Tytuł pozwala sadzić lasy, wznosić góry, przekopywać rzeki… właśnie tego typu zmiany ukształtowania mają być wyróżnikiem produkcji, a także kluczem do sukcesu podczas rozgrywek PvP. Według producentów Feeria to ponad 100 godzin zawartości dla jednego gracza i 300 zróżnicowanych kart.

Zarówno Assassin’s Creed Syndicate jak i Feeria pozostaną darmowe do 27.02.2020 r.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA