Electronics Show 2019 - mamy do rozdania 50 biletów na największe polskie targi elektroniki użytkowej i nowych technologii

Patronat medialny

Już niecały miesiąc został do startu Electronics Show, czyli największych polskich targów elektroniki użytkowej i nowych technologii. Mamy do rozdania 50 wejściówek dla naszych czytelników.

29.04.2019 09.53
electronics show 2019 bilety za darmo

Electronics Show 2019 to kolejna edycja targów zorganizowanych z myślą o wszystkich fanach nowych technologii. Już za niecały miesiąc, czyli 10 maja, otworzą się bramy PTAK Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Przez cały weekend, czyli aż do 12 maja, odwiedzający będą mogli zwiedzać stoiska licznych wystawców, którzy będą chwalili się swoimi produktami.

Już w poprzednim roku liczba wystawców na Electronics Show robiła wrażenie.

W tym roku na targach, które są polską odpowiedzią na popularność takich imprez jak Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, Mobile World Congress (MWC) w Barcelonie czy IFA w Berlinie, spodziewamy się jeszcze bardziej spektakularnych atrakcji. By się nimi nacieszyć, trzeba najpierw kupić - lub zdobyć - wejściówkę.

Ile kosztują bilety na Electronics Show 2019?

Cena biletu na targi zależy od dnia targów, który goście planują odwiedzić. Aby dostać się na tzw. branżowy piątek, trzeba zapłacić w przedsprzedaży 100 zł. To propozycja przede wszystkim dla przedstawicieli firm, którzy chcieliby tego dnia nawiązać kontakty z kontrahentami oraz ludzi ze świata mediów.

Z myślą o fanach nowych technologii przygotowano jednak tańsze jednodniowe wejściówki na sobotę 11 maja i niedzielę 12 maja. W obu przypadkach za wejście na teren imprezy trzeba zapłacić w przedsprzedaży 30 zł. Co istotne, w cenie każdego biletu zawarty został bezpłatny transport na teren targów.

Jest jednak sposób na to, by nie płacić za wejściówkę na Electronics Show 2019 i otrzymać ją za darmo.

Spider’s Web objęło patronat medialny nad targami. Dzięki temu możemy zaoferować naszym czytelnikom 50 biletów. Możecie otrzymać je od nas za darmo. Wystarczy, że weźmiecie udział w prostym konkursie: napiszcie w komentarzu, dlaczego chcecie wybrać się na Electronics Show 2019.

Do dnia 6 maja 2019 r. redakcja wybierze najciekawsze jej zdaniem odpowiedzi, których autorzy otrzymają od nas wejściówkę na targi. Skontaktujemy się z autorami wybranych komentarzy poprzez wiadomość e-mail wysyłaną na adres podany w formularzu Disqus.

Patronat medialny
Najnowsze