1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Gogle VR trzeba przetestować na własnym błędniku. Jest ku temu dobra okazja

Patronat medialny

Jeśli myślicie o zakupie gogli wirtualnej rzeczywistości, wpadnijcie w ten weekend na Electronics Show w Ptak Warsaw Expo i odwiedźcie stoisko Sony. Przygotowano dla gości stanowiska z PlayStation VR i kontrolery w kształcie karabinu. A to dopiero początek atrakcji.

14.04.2018
8:40
Electronics Show Sony PlayStation VR

Gogle wirtualnej rzeczywistości to nadal drogie zabawki. PlayStation VR kosztuje niemal drugie tyle, co sama konsola. Na szczęście nie trzeba ich kupować w ciemno. Sony regularnie organizuje pokazy, na których gogle można przetestować.

Miejscem, gdzie teraz można sprawdzić gogle PlayStstion VR na własnym błędniku, są targi Electronics Show 2018 w Warsaw Ptak Expo. To zarazem świetna okazja dla gości, żeby przetestować gogle od Sony przed zakupem i sprawdzić, czy taka forma rozrywki im pasuje.

Electronics Show Sony class="wp-image-716754"

PlayStation VR na Electronics Show 2018.

Na stoisku Sony przygotowano cztery stanowiska z konsolami, goglami i dwoma ekranami. W zabawie może uczestniczyć jeden gracz, ale pozostali uczestnicy targów mogą śledzić na dużym telewizorze jego zmagania. Wyświetlany jest na nim obraz prosto z gogli.

Przy dwóch z czterech stanowisk znajdują się w dodatku specjalne kontrolery Aim. Mają kształt karabinu, a w takich grach jak Farpoint znacznie zwiększają uczucie immersji. Jeśli macie już gogle, Electronics Show jest więc świetną okazją, by sprawdzić, czy warto sobie taki gadżet dokupić.

Electronics Show Sony 7 class="wp-image-716751"

Oprócz gogli VR na Electronics Show można znaleźć masę innych sprzętów Sony.

Producent chwali się na miejscu portfolio swoich telewizorów z rodziny Bravia - i to nie tylko przy stanowiskach z PlayStation VR. Electronics Show dobra okazja, żeby porównać na żywo jakość obrazu tańszych i droższych modeli. Pomoże to zdecydować, który model spełni potrzeby.

W strefie Sony można znaleźć też stanowiska z aparatami (z lustrzanki z serii Alfa i bezlusterkowce z linii RX) oraz sprzętami audio, w tym z bezprzewodowymi głośnikami i słuchawkami. Obok wysepek z tymi sprzętami ustawiono nawet futurystycznie wyglądające kolumny.

Electronics Show Sony 4 class="wp-image-716748"

Nie zabrakło też smartfonów. Na ladzie umieszczono obok siebie kilka egzemplarzy telefonów z obecnej kolekcji. Sony przygotowało też dwa stanowiska prezentujące ich możliwości, w tym przestrzeń do robienia skanu twarzy w 3D oraz miejsce do przetestowania funkcji PlayStation Remote Play.

Patronat medialny
Najnowsze