1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Sprzęt

Gogle VR trzeba przetestować na własnym błędniku. Jest ku temu dobra okazja

Jeśli myślicie o zakupie gogli wirtualnej rzeczywistości, wpadnijcie w ten weekend na Electronics Show w Ptak Warsaw Expo i odwiedźcie stoisko Sony. Przygotowano dla gości stanowiska z PlayStation VR i kontrolery w kształcie karabinu. A to dopiero początek atrakcji.

Electronics Show Sony PlayStation VR
209 interakcji
dołącz do dyskusji

Gogle wirtualnej rzeczywistości to nadal drogie zabawki. PlayStation VR kosztuje niemal drugie tyle, co sama konsola. Na szczęście nie trzeba ich kupować w ciemno. Sony regularnie organizuje pokazy, na których gogle można przetestować.

Miejscem, gdzie teraz można sprawdzić gogle PlayStstion VR na własnym błędniku, są targi Electronics Show 2018 w Warsaw Ptak Expo. To zarazem świetna okazja dla gości, żeby przetestować gogle od Sony przed zakupem i sprawdzić, czy taka forma rozrywki im pasuje.

Electronics Show Sony

PlayStation VR na Electronics Show 2018.

Na stoisku Sony przygotowano cztery stanowiska z konsolami, goglami i dwoma ekranami. W zabawie może uczestniczyć jeden gracz, ale pozostali uczestnicy targów mogą śledzić na dużym telewizorze jego zmagania. Wyświetlany jest na nim obraz prosto z gogli.

Przy dwóch z czterech stanowisk znajdują się w dodatku specjalne kontrolery Aim. Mają kształt karabinu, a w takich grach jak Farpoint znacznie zwiększają uczucie immersji. Jeśli macie już gogle, Electronics Show jest więc świetną okazją, by sprawdzić, czy warto sobie taki gadżet dokupić.

Electronics Show Sony 7

Oprócz gogli VR na Electronics Show można znaleźć masę innych sprzętów Sony.

Producent chwali się na miejscu portfolio swoich telewizorów z rodziny Bravia - i to nie tylko przy stanowiskach z PlayStation VR. Electronics Show dobra okazja, żeby porównać na żywo jakość obrazu tańszych i droższych modeli. Pomoże to zdecydować, który model spełni potrzeby.

W strefie Sony można znaleźć też stanowiska z aparatami (z lustrzanki z serii Alfa i bezlusterkowce z linii RX) oraz sprzętami audio, w tym z bezprzewodowymi głośnikami i słuchawkami. Obok wysepek z tymi sprzętami ustawiono nawet futurystycznie wyglądające kolumny.

Electronics Show Sony 4

Nie zabrakło też smartfonów. Na ladzie umieszczono obok siebie kilka egzemplarzy telefonów z obecnej kolekcji. Sony przygotowało też dwa stanowiska prezentujące ich możliwości, w tym przestrzeń do robienia skanu twarzy w 3D oraz miejsce do przetestowania funkcji PlayStation Remote Play.