REKLAMA

Tydzień z Apple Watchem na Spider’s Web

Cześć! Witamy w tym niby zwyczajnym, ale jakże różnym niż poprzednie polskim poniedziałku.

11.05.2015 07.01
Tydzień z Apple Watchem na Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Rozpoczynamy nowy format na Spider’s Web pt. „Tydzień z”. Będzie to cykl zarezerwowany dla najważniejszych premier lub wydarzeń na rynku technologicznym. Cykl, w którym w medialnych materiałach o różnej formie będziemy omawiać poszczególne aspekty tychże ważnych nowości.

Rozpoczynamy cyklem „Tydzień z Apple Watchem”.

Jeszcze dziś możecie się spodziewać gruntownej, pełnej recenzji tekstowej smartwatcha produkcji Apple. Będzie też recenzja wideo. W kolejnych dniach postaramy się z Piotrkiem Grabcem przedstawić Wam naszą ocenę różnych aspektów apple’owskiego zegarka, zapewne z dwóch różnych perspektyw, z dwoma różnymi ocenami. Będą też kolejne materiały wideo na jego temat.

Na koniec, zapewne w piątek (choć zobaczymy jakie będzie Wasze zainteresowanie tematem) zorganizujemy AMA, czyli specjalny czas na zadawanie nam konkretnych pytań związanych ze wszelkimi aspektami dotyczącymi Apple Watcha.

Mam nadzieję, że zarówno nasz pomysł na nowy format na Spider’s Web, jak i pierwsza jego realizacja przypadną Wam do gustu. Życzyłbym sobie, aby po „tygodniu z” każdy z naszych Czytelników wyrobił sobie (lub zmienił) zdanie na temat Apple Watcha.

Mam nadzieję, że nam się to wspólnie uda.

Apple Watch - wideo recenzja Spider's Web

W ramach cyklu „Tydzień z Apple Watchem” ukazały się już następujące materiały:

Przypominamy, że na Spider’s Web pojawiło się wcześniej kilka innych materiałów nt. Apple Watcha:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA