REKLAMA

Będziesz rozmawiać jak poliglota z całym światem. Wystarczy ten telefon i Whatsapp

Jeżeli potwierdzą się plotki, już jutro Tłumaczenie na żywo z Galaxy AI zawita tam, gdzie go najbardziej potrzeba. Nowe informacje mówią, że Samsung planuje połączyć siły z twórcami komunikatorów i umożliwić tłumaczenie na żywo w komunikatorach. Na pierwszy ogień idzie światowy ulubieniec, Whatsapp.

09.07.2024 10.52
Będziesz rozmawiać jak poliglota z całym światem. Wystarczy ten telefon i Whatsapp
REKLAMA

Jedną z największych zalet komunikatorów i serwisów społecznościowych jest fakt, że łączą one dosłownie ludzi z całego świata, pozwalając na bezpłatną komunikację z osobami z każdego zakątka ziemi.

Nie inaczej jest w przypadku komunikatora Whatsapp, który pozwala na darmowe wysyłanie wiadomości tekstowych i rozmowy głosowe, niezależnie w jakich krajach znajdują się rozmówcy. Teraz z dedykacją dla wszystkich internetowych globtroterów, Samsung przygotował coś specjalnego.

REKLAMA

Galaxy AI przetłumaczy na żywo także chaty i rozmowy na Whatsappie

Mowa tu konkretnie Tłumaczeniu na żywo, jednej z funkcji Galaxy AI dostępnej na smartfonach Samsung Galaxy S24 oraz części urządzeń, które otrzymały Galaxy AI poprzez aktualizację. Jak informuje leaker Ice Universe, Whatsapp ma być pierwszym komunikatorem, który będzie mógł korzystać z Tłumaczenia na żywo.

Dotychczas Tłumaczenie na żywo dostępne było jedynie dla połączeń wykonywanych z pomocą wbudowanej aplikacji Telefon Samsung, aplikacji do SMSów Samsung Messages oraz podczas rozmów na żywo pomiędzy dwoma osobami. Ice Universe nie sprecyzował czy Tłumaczenie na żywo ma dotyczyć jedynie połączeń głosowych, wiadomości tekstowych, czy obu typów komunikacji.

Z kolei według serwisu SamMobile Whatsapp to zaledwie pierwszy z kilku komunikatorów, który otrzyma integrację z Galaxy AI. Spodziewa się, że będziemy mogli na żywo tłumaczyć także rozmowy z Messengera, Telegrama czy Vibera.

Nie jest to jedyna nowa integracja Galaxy AI, którą spodziewamy zobaczyć się w środę. W lutym informowaliśmy, że nowe słuchawki Samsunga - Galaxy Buds 3 - również mają otrzymać garść integracji ze sztuczną inteligencją.

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o nowym sprzęcie Samsunga na dzień przed premierą:

REKLAMA

Zdjęcie główne: Gabo_Arts / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA