1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Największa giełda winyli. Rarytasy na Audio Video Show 2022

Lokowanie produktu: Audio Video Show

Od klasycznego rocka i muzyki alternatywnej, soulu, elektroniki, jazzu, bluesa, po world music oraz muzykę klasyczną i eksperymentalną. Organizatorzy Audio Video Show 2022 nie przesadzali, kupić można prawdziwe perełki.

29.10.2022
12:16
Strefa winyli na Audio Video Show 2022

To już tradycja targów Audio Video Show. Jak co roku organizatorzy przeznaczyli specjalną i dość obszerną przestrzeń dla fanów czarnej płyty. Przybyli kolekcjonerzy, producenci sprzętu i osobistości świata muzyki. Nic dziwnego: fanów winyli cały czas przybywa, a ów nośnik przeżywa swój renesans. Przyznać trzeba, że w niszy - bo dziś jednak dominuje streaming. Jednak to winyl wyrasta (znowu!) na najważniejszy nośnik dystrybucji fizycznej muzyki.

W strefie winyli na Audio Video Show 2022 znaleźć można stoiska polskich i zagranicznych sprzedawców, a nawet kolekcjonerów, którzy chętnie sprzedadzą zbędne krążki w swojej kolekcji lub, prawdopodobnie znacznie chętniej, wymienią się na inną płytę, dla nich ciekawszą.

Strefa winyli na Audio Video Show 2022 - wybór jest olbrzymi.

Rock, pop, punk, metal, muzyka filmowa, muzyka klasyczna, jazz, soul - jest wszystko i wiele więcej. Udało mi się wypatrzyć zarówno powszechnie dostępne płyty, jak i rarytasy, które rozpoznają kolekcjonerzy. W tym stareńkie wydania klasycznych wykonawców. Kogo ekscytują takie znaleziska, poczuje się na Audio Video Show 2022 jak w domu.

Co piąte wydawnictwo muzyczne sprzedawane w Polsce umieszczone jest właśnie na czarnej płycie. Czemu akurat winyle, a nie pliki cyfrowe czy Audio CD? Niektórzy uwielbiają samą ekskluzywność winyla. Inni cieszą się z samego ich kolekcjonowania, do którego motywacją są piękne okładki poszczególnych wydawnictw. Jeszcze inni uwielbiają charakterystyczne brzmienie w ten sposób nagranej muzyki. Na imprezie Audio Video Show 2022 widać wyraźnie, że winyl w Polsce i na świecie ma się dobrze. I nigdzie się nie wybiera.

Spider's Web jest patronem medialnym Audio Video Show 2022.

Nasza redakcja odwiedzała poprzednie edycje targów i zawsze byliśmy pod wrażeniem liczby atrakcji przygotowanych dla gości. I w tym roku zachęcamy do tego, by pojawić się na targach Audio Video Show. Tegoroczna edycja potrwa od piątku 28 października do niedzieli 30 października.

Dla osób, które nie mogą pojawić się na tegorocznej edycji imprezy osobiście, mamy przy tym dobrą wiadomość. Przez cały weekend na łamach Spider's Web będą pojawiały się materiały, w których będziemy przyglądać się bliżej najciekawszym sprzętom zaprezentowanym na Audio Video Show 2022.

Zachęcamy do śledzenia nowych wpisów na blogu w ramach przygotowanej przez nas sekcji tematycznej Audio Video Show 2022. Opiszemy tam telewizory, soundbary, słuchawki i inne akcesoria, które wpadły nam w oko podczas zwiedzania aż 175 sal na terenie trzech lokalizacji w Warszawie.

Lokowanie produktu: Audio Video Show
Najnowsze