REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

W takiej cenie to nie fanaberia. Ten robot sprzątający jest tego najlepszym przykładem

Cena nie jest już przeszkodą, by posiadać robota sprzątającego. Nowa Roomba 694 ma wszystkie funkcje niezbędne do gruntownego konserwowania powierzchni płaskich, a także obsługę aplikacją i asystentem głosowym, a kosztuje tyle, co odkurzacz ręczny ze średniej półki.

28.07.2022
20:30
Nowa Roomba 694
REKLAMA

Roboty sprzątające, zwłaszcza renomowanych firm takich jak iRobot, wciąż uważane są za dobro luksusowe, a przez niektórych nawet za fanaberię. Tymczasem roboty sprzątające nie kosztują już majątku, czego najlepszym przykładem jest nowa Roomba 694, która trafi do sprzedaży w regularnej cenie 1299 zł, ale obecnie można ją kupić w promocyjnej cenie 899 zł. To znacznie mniej, niż osobiście płaciłem za przeciętnej jakości odkurzacz typu handstick.

REKLAMA

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, jaki robot sprzątający wybrać, zajrzyj do naszych poradników:

Nowa Roomba 694 to mocny zawodnik w robotach sprzątających do 1000 zł

iRobot opracował nową Roombę z myślą przede wszystkim o małych metrażach, choć z większymi i  bardziej skomplikowanymi układami wnętrz również sobie poradzi. Jak każda Roomba nie spada ona ze schodów, nie niszczy delikatnych przedmiotów dzięki zintegrowanemu zderzakowi, a dzięki technologii DirtDirect potrafi zintensyfikować pracę, jeśli wykryje większe skupisko zabrudzeń.

Jaki robot sprzątający do 1000 zł? class="wp-image-2279772"
Roomba 694

Roomba 694 dostosowuje głowicę czyszczącą do rodzaju sprzątanej powierzchni i czyści ją stosując 3-stopniowy system sprzątania. Nową Roombą możemy też sterować na kilka sposobów. Podobnie jak w poprzednich tanich iRobotach, tu również znajdziemy obsługę fizycznymi przyciskami na obudowie – trzy przyciski pozwalają uruchomić pełny cykl sprzątania, sprzątanie miejscowe (do 1,5m2) lub odesłać robota do bazy.

Nawet najtańszą Roombą można jednak sterować także z poziomu aplikacji iRobot Home, gdzie znajdziemy m.in. opcję tworzenia harmonogramów pracy urządzenia. Robota możemy też aktywować przy użyciu asystenta głosowego.

 class="wp-image-2279766"

Czy warto kupić robota sprzątającego?

Robot sprzątający to z całą pewnością wielka wygoda i znaczące odciążenie dla wszystkich, którzy nie mają czasu czy po prostu nie mają ochoty marnować życia na sprzątanie, a jednak chcieliby utrzymać swoje mieszkanie w czystości.

Na rynku znajdziemy wiele marek i modeli, wśród których łatwo się pogubić, dlatego aby zyskać lepsze rozeznanie w temacie, zapraszamy do tekstów na łamach Spider’s Web:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA