REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Premiera iPhone'a 13. Zapis transmisji konferencji Apple'a?

Premiera iPhone'a 13 za nami. Konferencja Apple'a już się zakończyła. To było wielkie święto fanów technologii i miłośników sprzętu z nadgryzionym jabłkiem. Zobacz zapis transmisji.

14.09.2021
11:02
iphone-13-premiera-gdzie-ogladac
REKLAMA

Złośliwi mówią, że dziś apple’owcy mieli swoją mszę świętą, a jednak konferencji California Streaming nie zobaczyliśmy w sześciu kanałach telewizji naziemnej i nie wzięli w niej udziału politycy partii rządzącej (no chyba, że zdalnie). Minęły jednak lata, gdy premiera najnowszych iPhone’ów była wydarzeniem dostępnym tylko dla wybrańców z iSprzętami – dziś Apple Keynote obejrzeć mógł każdy.

Premiera iPhone'a 13 – zapis transmisji konferencji Apple'a

Apple Event, w czasie którego zobaczyliśmy najnowszego iPhone’a 13, nowy zegarek Apple Watch i nowe słuchawki Apple AirPods wystartował o 19:00 polskiego czasu.

Najlepszym miejscem do oglądania konferencji z prezentacją iPhone'a 13 na komputerach stacjonarnych lub telewizorach połączonych z Apple TV była witryna Apple.com. Jeszcze kilka lat temu tylko posiadacze iSprzętów z przeglądarką Safari mogli oglądać te transmisje. Dziś odtwarzacz na Apple.pl działa zarówno w Safari, jak i na przeglądarkach opartych o silnik Chromium.

iPhone 13 - premiera. Gdzie oglądać konferencję Apple? class="wp-image-1857085"
iPhone 13 - premiera. Gdzie oglądać konferencję Apple?

Jeśli ktoś chciał oglądać premierę iPhone’a 13 na urządzeniach mobilnych, zwłaszcza tych z Androidem, albo z jakiegoś powodu nie chciał korzystać z transmisji na Apple.com, mógł oglądać prezentację najnowszego iPhone’a w serwisie YouTube. Transmisja rozpoczęła się punkt 19:00 na oficjalnym kanale Giganta z Cupertino.

Jak wygląda iPhone 13?

Najnowszy iPhone 13 nie skrywa przed nami niemal żadnych tajemnic. Gros informacji wyciekł przed prezentacją iPhone’a, więc dzisiejsza konferencja Apple raczej nikogo nie zaskoczyła. Wszystkie informacje na temat iPhone’a 13, iPhone’a 13 mini, iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max zebraliśmy dla was w jednym tekście:

REKLAMA

Oprócz iPhone’a 13 swoją premierę miał również zegarek Apple Watch Series 7 oraz słuchawki Apple AirPods 3. Zapraszamy na Spider’s Web, gdzie jak zwykle czekają na was nie tylko newsy o nowych iSprzętach, ale też szereg opinii i analiz.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA