REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Sprzęt

Całkowicie nowy iPad mini przypomina iPada Air i iPada Pro

Apple zrobił nam wszystkim niespodziankę. iPad Mini z portem USB-C i obudową przypominającą iPady Pro i Air zadebiutował wcześniej niż iPhone’y 13.

iPad mini (2021)
REKLAMA

Tak jak zaprezentowany dzisiaj bazowy iPad nadal ma ramki przypominające modele sprzed dekady, tak iPad mini (2021) doczekał się zupełnie nowej wersji z 8,3-calowym wyświetlaczem. Pod względem wyglądu przypomina do złudzenia iPady Air i iPady Pro z ostro zakończonymi ramkami i zaokrąglonymi rogami ekranu.

REKLAMA
iPad mini (2021)

All-New iPad Mini (2021) — specyfikacja

W urządzeniu z niższej półki cenowej, co zrozumiałe, zabrakło Face ID z iPada Pro i odblokowuje się je z wykorzystaniem Touch ID w przycisku blokady tak jak w iPadzie Air.

iPad mini (2021)

Przednia kamerka pozwala skorzystać z nowej funkcji Center Stage, dzięki temu obiektyw przedniego aparatu będzie podążał za użytkownikiem podczas telekonferencji. iPad mini otrzymał pojedynczy 12-megapikeslowy aparat główny.

Oprócz tego w sprzedaży pojawi się Smart Folio w kilku kolorach pasujących do obudowy iPada.

iPad mini (2021)

iPad mini będzie miał dzięki temu takie same etui, co jego starsi bracia. Przyczepiać się będzie magicznie magnetycznie do plecków, ale to nie jedyny sposób, w jaki sposób magnesy zostaną wykorzystane w tym modelu.

iPad mini (2021)

Ekran w tablecie iPad mini (2021) obsługuje Apple Pencil 2. generacji, a rysik można przyczepić za pomocą magnesów do obudowy tak jak w modelach iPad Air oraz iPad Pro.

Ceny nowych tabletów iPad mini zaczynają się od 499 dol.

iPad mini (2021)

Dostępne będą droższe wersje wyposażone w więcej pamięci niż w bazowym modelu i modemy 5G. W zestawie znajdzie się ładowarka USB-C o mocy 20W, a urządzenie wyposażone zostało w port USB-C zamiast Lightning. iPada mini można zamawiać już teraz, w sprzedaży pojawi się za tydzień.

REKLAMA

CZYTAJ TAKŻE POZOSTAŁE TEKSTY Z KONFERENCJI APPLE:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA