REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nie jeden, nie dwa, a trzy modele Galaxy S21. Czym będą się od siebie różnić?

Samsungowi wyraźnie spodobało się sprzedawanie sztandarowego modelu w trzech różnych wariantach. Wygląda na to, że Galaxy S21 będzie miał dokładnie tyle odmian, co sprzedawany aktualnie S20.

25.07.2020
17:53
samsung galaxy s20 ultra 5g recenzja
REKLAMA

Na dziś na temat telefonu Galaxy S21 nadal wiele nie wiadomo. Właściwie pierwszą w miarę wiarygodną plotką – jej źródłem jest SamMobile – poznajemy dopiero teraz. Nowy sztandarowy telefon Samsunga, planowany na przyszły rok, pojawi się na rynku w trzech odmianach. Ciekawe czy istota podziału będzie taka sama, jak w przypadku Galaxy S20. Prawdopodobnie tak.

REKLAMA

Wszystkie trzy telefony mają być zgodne z siecią 5G. Noszą wewnętrzne oznaczenia M-G991, GM-G996 i SM-G998, co prawdopodobnie przełoży się na handlowe nazwy Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra. Podobno będziemy mogli wybierać między 128- a 256-gigabajtowymi edycjami tych telefonów.

Galaxy S21 w trzech odmianach: zwykłej, plus i Ultra.

REKLAMA

Jak na tak ważną dla rynku telefonów linią produktową (trzeba przyznać – zasłużenie) na razie o Galaxy S21 wiemy względnie niewiele. Podobno Galaxy S20 sprzedaje się poniżej oczekiwań. Jest telefonem bardzo dobrym, ale też i bardzo drogim – a w obliczu kryzysu finansowego konsumenci stają się coraz bardziej oszczędni.

Na razie jednak Samsung szykuje się do premiery swojego słynnego Galaxy Note’a w nowej odsłonie. Telefon ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku. W przeciwieństwie do Galaxy S21, wiemy już o nim całkiem sporo. Zachęcam do zapoznania się z naszą serią wpisów na jego temat.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA