REKLAMA

Oppo Reno 10x Zoom oficjalne w Polsce. W przedsprzedaży słuchawki za 400 zł gratis

Oppo Reno 10x Zoom trafił wreszcie do Polski. Poznaliśmy już ceny nowego modelu w wolnej sprzedaży. Wiemy też, jakie bonusy producent przygotował dla osób, które zdecydują się złożyć zamówienie typu preorder.

03.06.2019 11.06
oppo reno 10x zoom 5g 3
REKLAMA
REKLAMA

Oppo to jeden z największych producentów smartfonów na świecie, który do niedawna nie był oficjalnie obecny w Polsce. To jednak zmieniło się pięć miesięcy temu, a marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Do sprzedaży w naszym kraju trafiają kolejno jej najnowsze produkty.

Wśród nich są smartfony z rodziny Oppo Reno.

Już w lutym na targach MWC 2019 w Barcelonie firma Oppo chwaliła się aparatem, który ma zapewnić „10-krotny bezstratny zoom”. Miałem wtedy okazję sprawdzić, jak ten moduł radzi sobie w praktyce. Producent nie był jednak gotów, by pokazać gotowy smartfon z tym obiektywem.

Na to przyszła kolej kilka miesięcy później. Oficjalna europejska premiera smartfonów z linii Oppo Reno, na którą składają się Oppo Reno, Oppo Reno 10x Zoom oraz Oppo Reno 5G, odbyła się w Zurychu pod koniec kwietnia.

Pierwszym urządzeniem z „płetwą rekina” należącym do linii Oppo Reno, który trafił do sprzedaży w Polsce, był podstawowy model w ofercie producenta. Na premierę Oppo Reno 5G ze względu na brak infrastruktury nie ma co prawda co liczyć, ale Oppo Reno 10x Zoom to inna para kaloszy.

 class="wp-image-927428"

Dowiedzieliśmy się właśnie, ile trzeba będzie zapłacić w Polsce za Oppo Reno 10x Zoom oraz jaki bonus producent przygotował dla osób, które zamówią to urządzenie przed premierą. Smartfon został wyceniony na 3499 zł - całkiem sporo, ale przynajmniej można liczyć na topowe parametry.

REKLAMA

Za tę cenę klienci otrzymują bowiem niemal bezramkowy smartfon, w którym aparat do selfie umieszczony został w sliderze. Sercem telefonu jest układ Qualcomm Snapdragon 855 wraz z 8GB RAM, który skrywa się pod 6,6-calowym ekranem o rozdzielczości 2340×1080 pikseli.

Bonus przyznawany klientom w ramach zamówień typu preorder to słuchawki Plantronics Backbeat GO 600, które normalnie kosztują ok. 400 zł. Oppo zachęca do zakupu w sklepach Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, x-kom oraz w strefie marki w serwisie Allegro.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA