REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Oppo Reno i Oppo Reno 10x Zoom wkraczają do Polski. Ceny od 2200 zł

Mamy oficjalne potwierdzenie. Zaprezentowane niedawno Oppo Reno i Oppo Reno 10x Zoom pojawią się oficjalnie w polskiej dystrybucji. Pierwszy z nich pojawi się w sklepach już jutro.

09.05.2019
16:37
oppo reno 10x zoom polska
REKLAMA
REKLAMA

Oppo chce przebojem podbić polski rynek, mając na swoim koncie ogromne sukcesy w innych krajach. I ma dwa nowe argumenty, by przekonać nas do siebie. Są to telefony Reno i Reno 10x Zoom. Oba mają podbić nasze serca wyświetlaczami, aparatami i stosunkiem możliwości do ceny.

Debiutujący już jutro w sklepach Oppo Reno ma kosztować 2200 zł. Oppo Reno 10x Zoom pojawi się „chwilę później”. Ceny i dokładnej daty premiery, niestety, jeszcze nie znamy. Szkoda, bo choć Oppo Reno to ciekawy telefon, tak jego bardziej wypasiona wersja wyposażona jest w hybrydowy zoom.

Oppo Reno i Oppo Reno 10x Zoom w Polsce. Co mają nam do zaoferowania?

Oba modele produkowane są w dwóch kolorach: zielonym, z jasnymi i ciemnymi przebłyskami, oraz czarnym, z domieszką szarości i błękitu. Wizualnie najbardziej wyróżnia je jednak aparat. Przednia kamera oraz lampa błyskowa zostały ukryte w automatycznie wysuwającym się module. Tylne obiektywy przed zarysowaniem chroni natomiast szkło Gorilla Glass 5.0 ora ceramiczna wypustka, dzięki której leżący na plecach telefon zawsze pozostaje lekko uniesiony.

oppo reno 10x zoom polska class="wp-image-934466"

Nowe urządzenia wyposażono w tylny aparat z matrycą Sony IMX586 o rozdzielczości 48 Mpix, poczwórnym systemem wzmacniającym ostrość przy słabym oświetleniu, przesłoną F1.7 i laserowym autofocusem. Przedni pracuje w rozdzielczości 16 Mpix z przesłoną F2.0 i inteligentnym systemem upiększania. Oba modele posiadają także tryb Ultra Night, który wykorzystując sztuczną inteligencję, HDR i wieloklatkową redukcję szumów, pozwala zrobić ponoć wyjątkowo atrakcyjne zdjęcia nocą.

Model Reno 10 x Zoom wyposażono także w układ trzech obiektywów: główny 48 Mpix + ultraszerokokątny 8 Mpix + teleobiektyw 13 MPx, które pozwalają na dziesięciokrotne hybrydowe przybliżenie. Model Reno 10x Zoom oprócz wbudowanej pamięci oferuje także obsługę kart microSD.

ColorOS 6, czyli Android Pie oczami Oppo. I potężny system chłodzenia w Oppo Reno 10x Zoom.

Telefony Oppo Reno pracują pod konttrolą ColorOS 6, systemie zbudowanym na Androidzie Pie. Producent zapewnia nas, że dołożył od siebie wiele świetnie działających mechanizmów SI, które zarządzają zużyciem energii, są wykorzystywane w samouczeniu się w kontekście korzystania z biometrii i w wielu innych elementach.

REKLAMA
oppo reno 10x zoom polska class="wp-image-934469"

Temperaturę Reno 10x Zoom kontrolują trzy technologie chłodzące: żel, potrójna warstwa grafitu i miedziane rurki. System ten jest rzekomo w stanie obniżyć temperaturę urządzenia o 13 proc. Ponadto funkcja AI Ice Box wyłącza aplikacje, które nie były aktywne przez dłuższy czas. Pozwala to przedłużyć życie baterii. Oba modele wyposażono także w technologię VOOC 3.0, które utrzymuje wysokie natężenie prądu podczas ładowania, istotnie skracając czas ładowania akumulatora.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA