REKLAMA

Konferencja Apple: premiera nowych iPhone’ów - liveblog Spider’s Web

Szykujcie kubki z kawą, nachosy i chusteczki. Doroczna uroczystość kościoła cupertińskiego – premiera nowych iPhone’ów – odbędzie się już dziś o 19:00!

12.09.2018 12.17
iphone x
REKLAMA
REKLAMA

Jak co roku na początku września Apple przyćmiewa pozostałe premiery urządzeń mobilnych swoją własną. Nowy iPhone to sprzęt bez dwóch zdań budzący najwięcej emocji w światku nowych technologii i nie tylko. W pewnych kręgach uważa się, że dzień premiery nowych iPhone’ów powinien być dniem wolnym od pracy, a już na pewno powinien być nim dzień, w którym telefon Apple’a trafia na półki i trzeba się po niego ustawić w kolejce.

Tradycyjnie już zapraszamy was na liveblog z premiery.

Nowy iPhone – kiedy premiera?

Premiera nowych iPhone’ów będzie miała miejsce dziś o 19:00. Jak zwykle tuż przed tą godziną wystartuje liveblog Spider’s Web, w którym nasi autorzy będą ubarwiali relację na żywo swoim komentarzem.

Premiera iPhone’ów – gdzie oglądać?

Livestream konferencji będzie transmitowany na dedykowanej stronie Apple’a – link tutaj.

Do niedawna obejrzenie transmisji wymagało użycia sprzętu z nadgryzionym jabłkiem w logo lub komputera z Windows 10 i przeglądarką Edge. Od niedawna jednak można już oglądać livestream w innych przeglądarkach na Windows 10: Chromie, Operze i Firefoksie.

W tym roku po raz pierwszy możliwe będzie też oglądanie transmisji na żywo na Twitterze. To najlepsza opcja dla posiadaczy smartfonów z Androidem, gdyż livestream Apple’a na mobilnej przeglądarce działał do tej pory niebywale kapryśnie.

Nowy iPhone to nie wszystko. Co zobaczymy dziś wieczorem?

Oprócz aż trzech nowych iPhone’ów (w tym jednego rzekomo taniego), których prawdopodobne nazwy poznaliśmy dzięki wyciekowi ze strony, zobaczymy jeszcze kilka nowości.

Największą z nich – i to dosłownie – ma być nowy iPad Pro, wyposażony w USB-C zamiast złącza Lightning oraz Face ID.

Spodziewamy się także nowego Apple Watcha, w dwóch rozmiarach, z nową tarczą.

Swój debiut będzie miała również zapowiadana przed rokiem ładowarka bezprzewodowa AirPower; przy okazji spodziewamy się, że nowy iPhone zaoferuje znacznie szybsze ładowanie bezprzewodowe niż iPhone X.

Tradycyjnie też wraz z nowymi telefonami do użytkowników smartfonów Apple’a trafi nowa wersja systemu operacyjnego. iOS 12 powinien być gotowy do pobrania dla wszystkich tuż po wieczornej konferencji, zaś uczestnicy wcześniejszych beta-testów otrzymają wersję Golden Master.

Bądźcie z nami!

Jak zawsze możecie spodziewać się istnego zalewu newsów i felietonów o nowych premierach Apple’a. Nad relacją z tego wydarzenia czuwa znaczna część ekipy Spider’s Web, by dostarczyć materiały najwyższej jakości.

Startujemy tuż przed 19:00. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania!

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA