REKLAMA

Gdzie oglądać premierę nowych iPhone'ów? Jak to gdzie - na Twitterze

Konferencja Apple’a zaczyna się już za kilka godzin. Sympatycy marki wyciągają z dna szafy miseczki na popcorn i wkładają napoje do lodówki, zaciekli wrogowie kładą obok laptopa poduszeczkę ze świeżo wypolerowanymi szpilkami. Jedni i drudzy zastanawiają się, gdzie oglądać relację na żywo z tego wydarzenia.

12.09.2018 11.25
Konferencja Apple 12 września
REKLAMA
REKLAMA

Apple nie słynął do tej pory z przesadnego ułatwiania życia posiadaczom sprzętu innej marki. Dziś jednak po raz pierwszy firma zdecydowała się streamować swoją konferencję na Twitterze.

Gdzie oglądać konferencję Apple'a?

Zebrać się w kółku z przedstawicielami Apple, choćby tylko wirtualnie, można oczywiście korzystając z Safari lub Apple TV. Posiadacze maszyn z Windowsem nie są jednak odcięci od możliwości brania udziału w tym wydarzeniu. Na Windowsie 10 można je streamować za pomocą Edge'a, Chrome’a i Firefoksa. Co więcej, Apple w tym roku przygotował też coś dla miłośników mediów społecznościowych, a przynajmniej jednego z nich. Stream jesiennej konferencji można będzie oglądać na Twitterze.

Co zobaczymy na konferencji Apple'a?

Z pewnością wiele osób będzie najbardziej czekać na moment, w którym zostaną zaprezentowane trzy nowiutkie iPhone’y. Dwa z nich mają być wariacją na temat iPhone'a X, trzeci ma być smartfonem budżetowym o wyglądzie iPhone'a X, choć trzeba pamiętać, że w standardach firmy z Cupertino budżetowy ma dość specyficzne znaczenie.

REKLAMA

Telefony to jednak nie wszystko, choć właściwie tylko ich prezentacji możemy być pewni. Na konferencji powinniśmy dowiedzieć, że do sprzedaży trafi wreszcie mata do bezprzewodowego ładowania AirPower, poznać 4 generację Apple Watcha a nawet nowego iPada Pro. Niektórzy nieśmiało sugerują też, że Apple może pokazać nowego Maca Mini dla profesjonalistów i MacBooka Air, choć to raczej nowości zarezerwowane na inne wydarzenie. Możliwości jest sporo, a dzisiejsza konferencja powinna być znacznie ciekawsza niż ta wiosenna.

Oczywiście zapraszamy do czytania naszej relacji na żywo i dzielenia się z nami swoimi odczuciami i opiniami. Tradycyjny liveblog ruszy tuż przed 19:00!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA