Sprzęt  / News

Apple skopiuje najlepszych. Nazwa nowego iPhone'a wielu skojarzy się ze smartfonami Xiaomi

135 interakcji
dołącz do dyskusji

Z przedpremierowych plotek na temat nowych iPhone'ów, jak na razie dowiedzieliśmy się, że Apple planuje wypuścić kilka urządzeń w różnych rozmiarach. Dziś poznaliśmy prawdopodobną nazwę obu urządzeń z ekranami OLED.

Źródła, na które powołuje się redakcja serwisu 9to5Mac miały podobno okazję zapoznać się z planami kampanii marketingowej nowych smartfonów Apple. Marketingowcy rzecz jasna potrzebują dobrej, zapadającej w pamięć nazwy produktu, który mają zareklamować, więc informacja ta wydaje się być w miarę wiarygodna. Nie jest to zresztą pierwszy przeciek z 9to5Mac, który okazał się prawdą.

Nazwa nowego, większego iPhone'a to.… iPhone Xs Max

Xiaomi Mi Max, Samsung J7 Max, HTC One Max, Vivo V3 Max, Meizu M3 Max - trochę tych Maksów już było, więc trudno się dziwić, że ten trend w nazewnictwie smartfonów dotarł w końcu do Cupertino. Ciekaw jestem jak dużo memów na ten temat wyprodukują fani Xiaomi.

Ten mniejszy iPhone będzie nazywał się trochę mniej zabawnie: iPhone Xs. Co do specyfikacji, to z niepotwierdzonych informacji wiemy na razie tylko tyle, że nowe telefony Apple'a zostaną wyposażone w procesor A12 i 4GB RAM. Oba modele Xs będą miały również ekrany OLED o przekątnych 6,1 i 5,8 cala. Plotki wspominają również o trzecim iPhonie, który będzie trochę tańszy i wyposażony w ekran LCD.

Jeśli chodzi o ceny, to przecieki mówią na razie o kwotach 699 dol (iPhone z wyświetlaczem LCD 6,1 cala) i 800 dol (Xs Max). Jak wiele z tych doniesień okaże się prawdą? Przekonamy się już niebawem. Oficjalna premiera nowych iPhone'ów odbędzie się już 12 września.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst