REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Apple skopiuje najlepszych. Nazwa nowego iPhone'a wielu skojarzy się ze smartfonami Xiaomi

Z przedpremierowych plotek na temat nowych iPhone'ów, jak na razie dowiedzieliśmy się, że Apple planuje wypuścić kilka urządzeń w różnych rozmiarach. Dziś poznaliśmy prawdopodobną nazwę obu urządzeń z ekranami OLED.

05.09.2018
21:06
iphone xs max nazwa
REKLAMA
REKLAMA

Źródła, na które powołuje się redakcja serwisu 9to5Mac miały podobno okazję zapoznać się z planami kampanii marketingowej nowych smartfonów Apple. Marketingowcy rzecz jasna potrzebują dobrej, zapadającej w pamięć nazwy produktu, który mają zareklamować, więc informacja ta wydaje się być w miarę wiarygodna. Nie jest to zresztą pierwszy przeciek z 9to5Mac, który okazał się prawdą.

Nazwa nowego, większego iPhone'a to.… iPhone Xs Max

Xiaomi Mi Max, Samsung J7 Max, HTC One Max, Vivo V3 Max, Meizu M3 Max - trochę tych Maksów już było, więc trudno się dziwić, że ten trend w nazewnictwie smartfonów dotarł w końcu do Cupertino. Ciekaw jestem jak dużo memów na ten temat wyprodukują fani Xiaomi.

Ten mniejszy iPhone będzie nazywał się trochę mniej zabawnie: iPhone Xs. Co do specyfikacji, to z niepotwierdzonych informacji wiemy na razie tylko tyle, że nowe telefony Apple'a zostaną wyposażone w procesor A12 i 4GB RAM. Oba modele Xs będą miały również ekrany OLED o przekątnych 6,1 i 5,8 cala. Plotki wspominają również o trzecim iPhonie, który będzie trochę tańszy i wyposażony w ekran LCD.

REKLAMA

Jeśli chodzi o ceny, to przecieki mówią na razie o kwotach 699 dol (iPhone z wyświetlaczem LCD 6,1 cala) i 800 dol (Xs Max). Jak wiele z tych doniesień okaże się prawdą? Przekonamy się już niebawem. Oficjalna premiera nowych iPhone'ów odbędzie się już 12 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA