REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

No to chyba już po niespodziance. iPhone XS (2018) na pierwszym zdjęciu

W tym roku Apple nas już nie zaskoczy. Na stronie 9to5mac pojawiło się zdjęcie, które przedstawia oba iPhone’y XS na 2018 r. w pełnej krasie.

30.08.2018
21:02
iphone xs 2018 apple
REKLAMA
REKLAMA

Ledwie kilka godzin temu poznaliśmy datę tegorocznej konferencji Apple’a, na której pojawią się nowe iPhone’y. Okazuje się, że nie musimy czekać do 12 września, by zobaczyć, jak będzie wyglądać tegoroczny smartfon firmy z Cupertino. A dokładnie dwa telefony.

Redakcja serwisu 9to5mac dotarła do zdjęć, które, jak przekonuje, pokazują nie mockup, a oficjalną grafikę, która będzie promować nowe telefony Apple’a. Nie widać na niej zbyt wielu szczegółów, a do konferencji nie będziemy mieć pewności, że to autentyk, ale obrazek wygląda wiarygodnie.

iPhone XS w dwóch odsłonach.

9to5mac, powołując się na swoje źródła, potwierdza rozmiary ekranów obu modeli. iPhone XS pojawi się w wersji z 5,8-calowym wyświetlaczem i będzie bezpośrednim następcą iPhone’a X z 2017 roku. Oprócz tego pojawi się drugi iPhone XS - rzekomo bez dopisku Plus w nazwie - z 6,5-calowym panelem OLED.

iphone xs 2018 apple class="wp-image-794839"

Serwis odpowiedzialny za wyciek grafiki przekonuje, że oba telefony będą dostępne nie tylko w czerni i bieli, ale również w złotej wersji kolorystycznej. Jako ciekawostkę warto dodać, że podobno w laboratoriach Apple’a powstał zresztą złoty iPhone X, na co wskazywały dane FCC, ale nigdy nie trafił on do sprzedaży.

Nie tylko iPhone XS.

Obok nowych telefonów na wrześniowej konferencji Apple’a pojawią się też nowe zegarki. Apple Watch Series 4 pod względem wyglądu przypomina poprzednie modele. Mają pasować do niego bransolety i paski wyprodukowane z myślą o poprzednich generacjach. Trzymam kciuki, by do Polski trafiła też wreszcie wersja LTE…

apple watch series 4 2018 class="wp-image-794836"

9to5mac dotarło również do grafiki, która prezentuje, jak będzie wyglądał Apple Watch Series 4. Największą zmianą ma być bezramkowy, zaokrąglony ekran. Pojawi się też zupełnie nowa tarcza analogowa z ośmioma komplikacjami, która pomieści znacznie więcej informacji.

Czym może jeszcze zaskoczyć nas Apple?

REKLAMA

Wbrew pozorom jest kilka rzeczy, którymi firma może nas zaskoczyć. Grafika prezentująca iPhone’y XS i Apple Watch 4 generacji potwierdza informacje, jakie docierały do nas od tygodni. Nadal jednak nie wiemy, czy większy telefon będzie miał 2 czy 3 obiektywy aparatu.

Zdjęcie nie daje też odpowiedzi na pytanie, czy w pudełku faktycznie zabraknie wtyczki minijack i czy iPhone XS będzie wyposażony w funkcję Dual SIM. No i nadal dużą niewiadomą pozostaje trzeci, tańszy iPhone, który rzekomo ma zostać zaprezentowany w towarzystwie iPhone’ów XS.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA